آخرین خبرها از وضعیت تخت‌های کرونایی بیمارستان امام رضا (ع) تبریز

به گزارش رکنا، مسعود فقیه دینه‌وری در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب اظهار کرد: این روزها با توجه به افزایش بار مراجعه بیماران به بیمارستان، شرایط چندان مناسبی بر اورژانس بیمارستان حاکم نبوده و ظرفیت پذیرش بیمار جدیدی را در اورژانس نداریم.

وی از اختصاص 50 تخت جدید در بیمارستان امام رضا (ع) به بیماران کووید۱۹ خبر داد و گفت: با تدبیر رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با اختصاص تخت‌های جدید، توانستیم اورژانس را تا حدودی تخلیه کنیم، اما لحظاتی قبل اعلام شد که ظرفیت اورژانس دوباره در حال تکمیل شدن است.

وی ادامه داد: حدود سه روز قبل، ۱۲۴ بیمار کرونایی در بیمارستان امام رضا (ع) داشتیم که الان به ۲۰۰ بیمار رسیده است؛ وضعیت ۸۰ نفرشان اصلا مناسب نیست که متاسفانه چند نفرشان هم از همکاران خودمان هستند.

به گزارش ایسنا، فقیه دینه‌وری متذکر شد: خواهش می‌کنیم برای اینکه شهرمان داغدار و تمام خانواده‌ها درگیر نشوند، مردم از حضور در هر گونه تجمع خودداری کنند.

وی در خاتمه گفت: ممکن است هر خانواده عزیزش را از دست دهد، من و همکارانم خدمتگزار مردم هستیم، اما شرایط اصلا خوب نیست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟