زوج معروف ایرانی به ماسک اعتقادی ندارند + تصاویر

حدیث تهرانی چندی پیش با یکی از اهالی موسیقی ازدواج کرد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: هر روز خبرهای جدیدی از بیماری کرونا و موج چهارم و پنجم این بیماری مهلک به گوش می رسد، در یک ماه گذشته افراد زیادی بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند. افرادی که از مردم کوچه و خیابان بودند و یا افراد مشهور و نام آشنایی مثل علی انصاریان و مهرداد میناوند.

Screenshot_2021-02-23 Hadiseh Tehrani حدیثه تهرانی ( hadisehtehraniofficial) • Instagram photos and videos(1)

این روزها رسانه ها مدام مردم را به زدن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی دعوت می کنند،در این میان افراد مشهور و به سلبریتی ها نقش مهمی در ایجاد فرهنگ و دعوت مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی دارند.

وقتی یکی از بازیگران خودش از ماسک استفاده می کند وقتی به مردم هم این موضوع را بگوید حرفش قابل قبولتر خواهد بود اما متاسفانه مشاهده می شود برخی از بازیگران بدون توجه به جایگاه ویژه تری که در میان مردم دارند در صفحات شخصی خود در فضای مجازی عکس هایی از سفررفتنشان و یا دورهمی های خود منتشر می کنند.

Screenshot_2021-02-23 Hadiseh Tehrani حدیثه تهرانی ( hadisehtehraniofficial) • Instagram photos and videos

به طور مثال حدیثه تهرانی یکی از بازیگران مشهور کشور در آخرین پست اینستاگرامی خود عکسی از سفر رفتنشان به شمال منتشر کرده است. در این عکس حدیثه تهرانی و همسرش در کنار دریا ایستاده اند و در عکس بعدی دیده می شود که آنها به همراه دو نفر از دوستانشان درکنار همدیگر هستند آن هم بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ماسک زدن.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟