آخرین دفاعیات کیوان امام وردی در پرونده آزار و اذیت دختران دانشجو

کیوان امام وردی بخاطر تجاوز به دختران دانشجوی دانشگاه تهران محاکمه میشود. کیوان امام وردی خودش را قربانی جنبش فمنیستی «می‌تو» دانست.در این جلسه دادگاه 4 نفر از شاکیان کیوان امام وردی وردی حضور داشتند.کیوان امام وردی متجاوز سریالی دختران دانشجو و  به اتهام افسادفی‌الارض در زندان است. کیوان امام وردی با فریب دختران دانشجو و کشاندن آنها به خانه خود به آنها تجاوز می کردند.

توضیح وکیل قربانیان تجاوز «کیوان امام وردی» درباره جلسه اول دادگاهی پرونده: کیوان امام به قاضی گفت من قربانی جنبش Me_Too (من هم) شده ام.

به گزارش رکنا، وکیل قربانیان این پرونده می گوید آقای امام‌وردی در این جلسه بخشی از دفاعیات خودش را مطرح کرد و اتهامات وارده به خودش را قویاً و شدیداً رد کرد.

این آقا خودش را قربانی جنبش فمنیستی «می‌تو» دانست و تاکید داشت که این جنبش در خارج از ایران توسط رسانه‌های معاند رهبری می‌شود و قصد این جنبش هم بدنام کردن مردان سلبریتی و معروف است.

در این جلسه 4 نفر از شاکیان کیوان امام وردی حضور داشتند که مطابق شکایت قبلی خود،اظهارات قبلی خود را در دادگاه مطرح کردند.

کیوان امام وردی قبلا در دفاعیات دادسرای خود اتهام خود را قویا رد کرده و اظهار داشته بود که با هیچ کس بدون رضایت او ارتباط برقرار نکرده است.جلسه رسیدگی امروز خیلی کوتاه و مختصر برگزار شد و ادامه رسیدگی به جلسه بعدی موکول شد.

آیا این خبر مفید بود؟