دستگیری گوش بر تهرانی / او سر صحنه تصادف با قمه حمله کرد +فیلم
حجم ویدیو: 17.14M | مدت زمان ویدیو: 00:02:54

معاون عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل و اوباش   که گوش یک شهروند را به خاطر تصادف بریده بود، خبر داد.
به گزارش رکنا، چندی پیش ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن عده‌ای پس از فحاشی به یک مرد جوان، به آن حمله کرده و با قمه به سر و صورتش می‌کوبند.
سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: فردی که در ویدیو، قمه کشی می‌کند، جز اراذل و اوباش سطح دو سابقه دار است.
این مقام انتظامی ادامه داد: این فرد پیشتر نیز سوابق درگیری و چاقو کشی دارد و یک بار دیگر نیز در شمال کشور دستگیر شده است.
وی با اشاره به علت دستگیری این متهم افزود: این ماجرای از یک تصادف آغاز شده که به درگیری و قطع گوش یکی از طرفین دعوا ختم شده است.
سرهنگ راستی اظهار کرد: علت این نزاع، تصادفی است که متهم، مقصر آن است. به نظر می‌رسد فرد شاکی از این راننده تقاضای خسارت می‌کند که این مرد به همراه چند نفر دیگر با قمه به وی حمله کردند و به سر و صورتش ضربه می‌زنند.
وی افزود: در حال حاضر علاوه بر خسارت و تخریبی بر خودروی فرد مذکور باقی مانده، لاله گوش او از وسط قطع شد و از آنجایی که گوش سیاه شده، نیاز به جراحی دارد.
معاون عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: قطعا با کسانی که اقدام به شرارت می‌کنند، برخورد قاطع خواهد شد و پلیس طرح‌های ویژه‌ای دارد که به صورت محسوس و نامحسس این افراد تحت نظر هستند.

سرهنگ راستی بیان کرد: این فرد، ۲۴ ساعت پس از این نزاع، شناسایی و دستگیر شد و قطعا طبق قانون مجازات شدیدی در انتظارش است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟