واکنش سیرجانی‌ها به شایعات عجیب درباره صابر کاظمی

صابر کاظمی والیبالیست اهل گرگان است. صابر کاظمی متولد سال 1377 است. صابر کاظمی به تازگی مصدوم شده است. شایعاتی درباره اصرار به بازی صابر کاظمی مطرح شده است که سرمربی فولاد سیرجان درباره این شایعات پیرامون صابر کاظمی توضیح داد.

طی روزهای گذشته شایعاتی مطرح شد مبنی بر این که صابر کاظمی بعد از رقابت های آسیایی همچنان مصدوم است اما باشگاه فولاد سیرجان قصد دارد با توجه به قراردادی که با این والیبالیست دارد از او در مسابقات جام باشگاه های آسیا به طور کامل استفاده کند.

صابر کاظمی و صابرکاظمی‌ها سرمایه‌های والیبال و ورزش

با توجه به این که باشگاه فولاد سیرجان نیز این حق را دارد که در مورد این مسئله که حواشی زیادی را در پی داشت صحبت کند، با سعید رضایی هم کلام شدیم. سرمربی فولاد سیرجان در این باره به خبرنگار ورزش سه گفت: اولا باید بگویم که صابر کاظمی و صابرکاظمی‌ها جزو سرمایه‌های والیبال و ورزش هستند و ما باید همیشه از این‌ها محافظت کنیم و این نگرانی طبیعی است‌. شکل و ارائه داستان متفاوت بوده و آقای کاظمی به عنوان بازیکنی که 2018 وارد تیم ملی و بعد از آن دچار یک آسیبی شد، خوشبختانه توانست توسط تیم فولاد سیرجان، تلاش خودش و همه افرادی که با او همکاری کردند شکوفا شود و به یک بازیکن برتر در ایران و آسیا تبدیل شود و از او در لیگ جهانی، المپیک و قهرمانی آسیا استفاده شد.

صابر کاظمی باید ریکاوری می‌کرد

او ادامه داد: ولی پروسه صابر کاظمی با تیم فولاد سیرجان به خاطر اینکه طبق قرارداد تا بعد از باشگاه‌های آسیا عضو این تیم بود، با توجه به صحبت‌هایی که با دکتر تیم‌ملی انجام شده بود قرار شد او همراه تیم باشد و بحث آسیب آقای کاظمی بحث پیچ خوردگی بود که این اتفاق طبیعی است در والیبال و میزان آسیب دیدگی او یک دوره درمانی دو هفته‌ای دارد؛ ایشان هم باید ریکاوری می‌کردند و طبق روال برنامه تیم سیرجان این بوده که از ایشان در حد یک یا دو بازی استفاده شود و حالا که شرایط ایشان این طوری شده یک هفته بیشتر زمان ریکاوری به او داده شده که برای بازی در تیم خودشان و حضور در این یکی، دو بازی سیرجان آمادگی داشته باشند ولی شکلی که ارائه شده این طوری است که انگار ما می‌خواستیم سوء استفاده کنیم.

رضایی اضافه کرد: صابر با یک آسیب که والیبالش تمام نشده و باید ادامه دهد و ما هم زمان پروسه درمانی را به او داده‌ایم و حتی زمانی که همراه ما قرار می‌گیرد هم می‌تواند درمان خود را دنبال کند و در آخرین بازی‌ها شاید برای ما به زمین برود. او باید با آمادگی به تیم باشگاهی‌اش برگردد و ما موظفیم این کار را انجام دهیم. این یک سوء تعبیری بود که من کامل و جامع برای شما توضیح دادم. اگر آسیب دیدگی او‌ بهبود کامل پیدا نکند شک نکنید او را به زمین نمی فرستم.

صابر کاظمی درحال بدن سازی و فیزیوتراپی

سرمربی فولاد سیرجان همچنین گفت: ما الان صابر را در اختیار نداریم و او درحال بدن سازی و فیزیوتراپی است و ما هنوز اجازه تمرین به او نداده‌ایم ولی او را همراه خود داریم. استراحت مطلق برایش بدترین چیز است و باید تمرینات سبک انجام دهد. ما یک درصد اگر احساس کنیم آسیب دیدگی صابر تشدید می‌شود او را به بازی نمی‌فرستیم. اگر آسیب او طوری بود که باید سه ماه دوره درمان طی می‌کرد ما اصلا او را نمی‌بردیم. این در حالی است که من هیچ جایگزینی هم برای او ندارم.

منبع : ورزش سه

آیا این خبر مفید بود؟