حمله شقایق دهقان به بهاره رهنما  + فیلم
حجم ویدیو: 12.24M | مدت زمان ویدیو: 00:01:40

بهاره رهنما علاقه زیادی به فخرفروشی دارد. چندی پیش بهاره رهنما نظر عجیبی درباره وضعیت زندگی خود و مقایسه آن با زندگی مردم مطرح کرد. صحبت های بهاره رهنما با واکنش منفی بسیاری از چهره های سرشناس و مردم عادی همراه بود. ازجمله جاری سابق بهاره رهنما یعنی شقایق دهقان به صحبت های او در قالب پست اینستاگرام واکنش نشان داد. در این فیلم مروری کرده ایم رفتارهای بهاره رهنما و واکنش شقایق دهقان را به او.

کل کل شقایق دهقان و بهاره رهنما

این بار جاری سابق او، شقایق دهقان است که در اینستاگرامش این چنین نوشته است. روایت او از مردان و زنان بی شمار این سرزمین است که سخت تلاش کردند اما آنی نیستند که بهاره رهنما بی عرضه می خواندشان.

شقایق دهقان

شقایق دهقان در واکنش به صحبت های اخیر بهاره رهنما نوشت:

یادم مى آید یک بار مادربزرگ آمریکایىِ یکى از دوستانم براى مادربزرگِ دیگرِ اهلِ شهرِ ملایرش ، سوغاتى یک چکمه ىِ پلاستیکىِ قرمز با لبه ىِ خز دارِ کُرکى صورتى فرستاده بود!

یادم می آید از تصور مادربزرگ نُقلى ایرانى در آن چکمه هاىِ براقِ قرمز خیلى خندیدیم!

خندیدیم چون تصورِ پوشیدن کفش و لباسِ رنگى و روشن براى کسى که سنى از او گذشته باشد براى ما عجیب و خنده دار است!

راستش براى نسلى که هر چه زحمت کشیدند و تلاش کردند و جان کندند، چیزى غیر از ناامیدى ، با سیلى سرخ نگه داشتنِ صورت و غصه ى آینده فرزند و نواده ها را خوردن نصیبشان نشد، باید هم پوشیدن لباس شاد و روشن شوخىِ بد و خنده دارى باشد!

_مردِشریفِ پُشت به دوربینِ گوشىِ من نشسته، دستِ کم هفتاد سال سن دارد، ما او را عمو صدا می کنیم، عمو بعد از دستِ کم شصت سال کار کردن، حالا که وقتِ استراحت و آسودگیش است باید شب ها تا صبح در سرماى گزنده و بى رحم شب در محوطه راه برود و نگهبانى بدهد و تنها دلخوشى و سرگرمیش همان تلویزیونِ چهارده اینچِ کوچکى باشد که در عکس به آن چشم دوخته!

_پدرها و مادرهاىِ شریف و زحمتکشِ ما که عمرى جان کندند و هیچ وقت آسایش سهمشان نشد!

آدم دلش میخواهد زمین دهن باز کند و آدم را ببلعد

تدوین: غزل صدر

منبع : خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟