نازنین کیوانی شاخ‌ اینستاگرامی در تلویزیون ایران / باورنکردنی اما واقعی

 شاخ اینستاگرامی به پرفالورترین افراد در اینستاگرام می گویند. جالب تر اینجاست که واژه شاخ اینستاگرم هیچ معادل انگلیسی ندارد و فقط در ایران به افرادی که در فضای مجازی طرفداران زیادی دارند شاخ اینستاگرام یا شاخ مجازی می گویند. برای تبدیل شدن به شاخ اینستاگرام باید توجه کاربران را جلب و در اینستاگرام تعداد فالوورهایمان را به اعداد نجومی برسانیم. پست‌های شاخ اینستاگرام دائما لایک‌های چندین هزاری دارد.

نازنین کیوانی در نقش یک شاخ اینستاگرامی

نازنین کیوانی پیش از این با سریال «احضار» در سال ۹۴ و در شبکه نمایش خانگی جلوی دوربین رفت و بازی در سریال «مینو» و حضوری کوتاه در فیلم «ما همه با هم هستیم» کمال تبریزی از دیگر تجربیات او است.

درام جاسوسی اجتماعی « سرجوخه » که از پاییز سال گذشته کلید خورده، این روزها با دو گروه به صورت همزمان در داخل و خارج کشور فیلمبرداری می‌شود و اخیراً خبر رسید آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی به این پروژه پیوسته است.

نازنین کیوانی

پیش از این نیز حمیدرضا محمدی به عنوان بازیگر نقش «غلامرضا» و سامان صفاری در نقش «کیان» معرفی شده‌اند و دیگر کاراکترهای سریال نیز تا زمان پخش به مرور معرفی خواهند شد.

«سرجوخه» به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد
جهان نیوز

آیا این خبر مفید بود؟