لحظه به لحظه با نجات جان مادر و نوزاد تهرانی در بلوار فردوس + عکس ها
آتش سوزی در بلوار فردوس آتش نشانان را به محل حادثه کشاند. آتش سوزی در بلوارفردوس نزدیک بود جان مادر و نوزاد یک ساله را بگیرد.
 
زن 30ساله و نوزاد یک ساله اش که بر اثر آتش سوزی خودرو سواری در قسمت پارکینگ ساختمان دو طبقه مسکونی در میان دود و آتش در داخل طبقات بدام افتاده بودند، توسط آتش نشانان نجات یافتند.

ساعت 04:28 بامداد چهارشنبه دوم تیرماه طی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر مشاهده خروج دود و آتش از یک ساختمان دو طبقه، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 27، 98 را به محل حادثه در بلوار فردوس غرب، خیابان بهار شمالی، خیابان منوچهری غربی اعزام کرد.

محمد فریادرس افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی که از همان لحظات اولیه وقوع حادثه در محل حضور داشت، در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری ریو از قسمت موتور آن در پارکینگ یک ساختمان دو طبقه به علت نامعلومی دچار آتش سوزی شد.

وی افزود: در اثر این آتش سوزی، دود گرفتگی بسیار زیادی در طبقات ایجاد شد به طوری که تمامی ساکنان قادر به خارج شدن از ساختمان نبودند.

این افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی اولیه و قطع جریان برق و گاز به دو گروه تقسیم شدند گروه اول با استفاده از یک رشته لوله آبرسان اقدام به خاموش و شعله زنی اولیه کردند و همزمان گروه دوم نیز به جستجو در طبقات پرداختند و توانستند یک زن 30 ساله و یک نوزاد یک ساله اش را به خارج از ساختمان هدایت کنند.

فریادرس در پایان خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از لکه گیری و دادن تذکرات ایمنی به ساکنین و مدیر ساختمان با هماهنگی ستاد فرماندهی به ماموریت خود پایان دادند.

وی تاکید کرد که علت وقوع این آتش سوزی در حال حاضر توسط کارشناس آتش نشانی منطقه یک عملیات سازمان در دست بررسی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟