نتایج انتخابات استان کرمان / ریاست جمهوری و شورای شهر 96

اسامی نهایی منتخبان پنجمین دوره شورای شهر کرمان اعلام شد

فرماندار کرمان حسین چناریان، علی بهرامی ، زهرا ایرانمنش، محمد فرشاد، رامین ارجمند، محمدجواد کامیاب، محمدرضا معین‌زاده‌، منصور ایرانمنش، علی خدادادی، علی‌اکبر مشرفی و ماه‌بانو معصوم‌زاده را منتخبین مردم شهر کرمان در پنجمین دوره شورای شهر معرفی کرد.

محمدعلی توحیدی با اشاره به اسامی نهایی پنجمین دوره شورای شهر کرمان اظهارداشت: حسین چناریان با 48 هزار و 861 رای، علی بهرامی با 48 هزار و 655 رای، زهرا ایرانمنش  34 هزار و 737 رای، محمد فرشاد 33 هزار و 144 رای، رامین ارجمندکرمانی  31 هزار و 411 رای، محمدجواد کامیاب 31 هزار و 378 رای، محمد رضا معین‌زاده‌میرحسینی  30 هزار و 967 رای، منصور ایرانمنش 29 هزار و چهار رای، علی خدادادی  27 هزار و 606 رای، علی‌اکبر مشرفی 26 هزار و 55 رای و ماه‌بانومهناز معصوم‌زاده 24 هزار و 951 رای منتخبین نهایی مردم شهر کرمان هستند.

فرماندار کرمان تصریح کرد: احمد حسن‌زاده با 23 هزار و 740 رای، زهرا لری 22 هزار و 943 رای، فتح‌الله مویدی 20 هزار و 671 رای، حمیده عرب‌نژادخانوکی 20 هزار و 491 رای، رضا امیری 20 هزار و 239 رای، یوسف جعفری19 هزار و 126 رای و مسعود مسعودی‌نیا با 18 هزار و 120 رای اعضای علی‌البدل شورای شهر کرمان در این دوره هستند.

 

منتخبان شورای شهر سیرجان مشخص شدند

منصور مکی آبادی در سیرجان اظهار داشت: منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر سیرجان مشخص شدند.

وی با بیان اینکه بدلیل حضور پر شور مردم در پای صندوق‌ها دریافت آرا تا ساعت پایاتی شب طول کشید گفت: محمدرضا عرب گویینی با 12 هزار و 997 رای، محمد عسکری بدوئی با 8 هزار و 806 رای، طاهره جهانشاهی با 7 هزار و 817 رای، امین صادقی‌گوغری با 6 هزار و 972 رای، مصطفی اسفندیار پور با 6 هزار و 842 رای، ابوذر زینلی 6 هزار و 605 رای و محمداسماعیل خواجونژاد 6 هزار و 363 به عنوان اعضای اصلی در این دوره از انتخابات منتخب مردم سیرجان شدند.

وی خاطر نشان کرد: حسن خدامی، نصرت امینی‌مقدم و ایراندخت رضایی هم اعضای علی‌البدل هستند.

منتخبان شورای اسلامی شهر جیرفت مشخص شدند

احمد امینی‌روش در جیرفت، اظهارداشت: در این انتخابات روح‌الله میرکهنوج با 10 هزار و 27 رأی، سید‌کمال خوشکام با 9 هزار و 326 رأی، حسین مشایخی با 8 هزار و 208 رأی، زهرا دلیری با 8 هزار و 185 رأی، حمید نعمتی با 7 هزار و 981 رأی، محمد‌علی امیرمحمودی با 7 هزار و 732 رأی و رضا سالاری با 7 هزار 659 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین محمود معناصری با 7 هزار و 304 رأی، حجت دلفاردی با 7 هزار و 240 رأی و تورج کوهستانی با 6 هزار و 931 رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

اسامی اعضای شورای شهر رودبار جنوب اعلام شد

عطاء ناوکی در رودبار جنوب، اظهارداشت: در این انتخابات رضا دراومد با 3 هزار و 120 رأی، مرتضی اکبری مهنی با 2 هزار و 984 رأی، رمضان حبیب با 2 هزار و 906 رأی، علیرضا محمدعلی زابلی با 2 هزار و 584 رأی و روح الله سنجری با 2 هزار و 577 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر رودبار جنوب انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین نور علی سالمی با 2 هزار و 301 رأی، بهرام سالمی با 2 هزار و 73 رأی و رسول سالمی با 2 هزار و 65 رأی به عنوان علی البدل شورای شهر رودبار جنوب انتخاب شدند.

اسامی اعضای شورای شهر فاریاب اعلام شد

علی نیک‌نفس در فاریاب اظهار داشت: در این انتخابات احمد ناروئی با هزار و 528 رأی، حمزه علوانی با هزار و 369 رأی، حمد بهبودی با هزار و 272 رأی، محمد رشیدی با هزار و 235 رأی و موسی صوغانی با هزار و 215 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

فرماندار فاریاب افزود: همچنین  علی تاجیک با هزار و 176رأی، اسماعیل تاجیک با هزار و 153 رأی و امرالله رشیدی به عنوان علی البدل شورای شهر فاریاب انتخاب شدند.

اسامی منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی کوهبنان اعلام شد

فرماندار زرند اسامی منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان را اعلام کرد.

حبیب‌الله خنجری در زرند اظهارداشت: مهدی برهانی‌نژاد با 6 هزار و 302 رای، وجیهه زمانی باب‌گهری 5 هزار و  با  644 رای، ایرج رحمانی با 5 هزار و  389 رای، فرهاد اسدی با 5 هزار و 299 رای، عباس ایرانمنش با 5 هزار و 260 رای، سیدرسول تهامی با 4 هزار و 883 رای و سیدعباس تهامی با 4 هزار و 882 رای به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر کوهبنان انتخاب شدند.

فرمانداری زرند افزود: همچنین عباس جعفری، علی ابراهیمی، محسن احمدی، سیدرضی جعفری و احمد حسینی به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

اسامی منتخبین پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا عنبرآباد اعلام شد‌

فرماندار عنبرآباد گفت: منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان مشخص شدند.

محمد حجتی‌پور در جیرفت، اظهارداشت: رستم نوزادی با 3 هزار و 134 رأی،  حسین کوهستانی با 3 هزار و 96 رأی، مرتضی جهانشاهی با 2 هزار و 963 رأی، محمد بهادری با 2 هزار و 943 رأی و محمود سالاری با 2 هزار و 788 رأی به عنوان شوراهای اسلامی شهر عنبرآباد مشخص شدند.

فرماندار عنبرآباد گفت: حمید الهی هم با کسب 2 هزار و 712 رأی به عنوان عضو علی‌ا‌لبدل شورای شهر عنبرآباد مشخص شد.

اسامی منتخبین شورای شهر رابر و هنزاء اعلام شد‌

فرماندار رابر اسامی منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای رابر را اعلام کرد.

علیجان سلیمانی در رابر اظهارداشت: ابوذر تاج‌الدینی، میثم شمس‌الدینی، سیامک صولت‌زاده، مهدی شمس‌الدینی و داود خواجه‌حسنی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رابر هستند.

فرماندار رابر گفت: در شهر هنزاء نیز احمد امین، سیداحمد صدر هاشمی‌نژاد، ناصر امیری، محمد امیری و سیدضیاء حسینی با کسب بیشترین آراء به عنوان شوراهای اسلامی شهر هنزاء معرفی شدند.

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ریگان مشخص شدند

فرماندار ریگان از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ریگان خبر داد.

امین باقری در بم، اظهارداشت: حسین دهگان، محمود علیزاده، اکبر دهقانیان، میردوست شکری و اکبر بامری با کسب بیشترین آراء به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر ریگان انتخاب شدند.

فرماندار ریگان برگزیدگان مردم در شهر گنبکی را به این شرح اعلام کرد:از بین 18 نامزد شورای شهر، مراد آبیار، صادق رمیار، سیف‌الله رنجبران، علی موسی‌زاده و ابراهیم علیزاده انتخاب شدند.

منتخبان شورای اسلامی شهر و روستاهای رفسنجان اعلام شد

منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر سیرجان مشخص شدند.

حمید ملانوری با اعلام اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر و روستاهای رفسنجان اظهارداشت: منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رفسنجان حجت‌الاسلام علی هاشمیان، علی بهشتی‌پور، محمد فتحیان، حسین پاکزاد، وحیده نوری، غلامحسین حسن‌شاهی و محمدعلی ارجمند هستند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات در دیگر شهرها گفت: مهدی خلیلی‌نژاد، رضا رشیدی، محمد ریاحی، محمدرضا رشیدی و عباس عظیمی منتخبین مردم در شهر کشکوئیه و محسن مکی‌آبادی، امین سلاجقه، سیداحمد بهزادی، زهرا فتحی و نجمه صادقی منتخبان مردم برای انتخابات شوراها در شهر سرچشمه شدند.

فرماندار رفسنجان مجید ضیاءالدینی، علی دادخدایی، علی جعفری‌پور، غلامرضا احمدپور و حسین فتاحی را منتخبان شورای شهر صفائیه برشمرد و گفت: شهر بهرمان محمد شریفی، مهدی شریفی، مجید صفریان، مهدی نوذری و محمد قطب‌الدینی منتخبان مردم هستند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

پزشک در اتاق معاینه کاری با من کرد که شرم دارم بگویم / این زن آخرین بیمار بود که ... +عکس

آتش نشان فداکار ایرانی قربانی یک ماسک شد!+ عکس

فرشاد مرا به تفریحگاه خارج از تهران برد و ... / این دختر می خواهد از من پول جراحی بینی بگیرد و باج می خواهد!

یاسر چند روز بعد از ازدواج گوشی ام را گرفت و گفت شاید مثل ارتباطی که با من داشتی با مردهای دیگر هم ارتباط بگیری!

ناگفته های شیطانی سوسن راز مردی که با شخصیت های مهم عکس داشت را لو داد+عکس

آمنه می خواست راز ارتباط شیطانی ام را به همسرم بگوید و ...

بلای وحشتناکی که سر زن بیوه در محیط کارش آمد +عکس

خواهر 5 ساله قاتل برادر 4 ساله اش شد / در شهرستان رستم رخ داد

دستگیری مرد 26 ساله و دختر 19 ساله پشت شمشادهای پارک

خارج از شهر دامنم را لکه دار کرد و فیلم گرفت .. / این دختر می خواست آبرویم را پیش زنم ببرد و من ...

زن 38 ساله نوزادش را خودش در خیابان به دنیا آورد! / در فریدون شهر رخ داد + عکس

سقوط مرگبار دختر دانش آموز در اردوی تفریحی+عکس

ماجرای دعوای شدید عروس و داماد کرجی در اتاق حجله چه بود؟

محاکمه جوان عراقی به خاطر قتل پیرمرد ایرانی

فرار دختر 17 ساله ار اسارتگاه مرد شیطان صفت

فوری/ سرقت مسلحانه از طلافروشی در خیابان دولت آباد / 2 مامور و 4 سارق در درگیری مسلحانه مصدوم شدند +عکس

درگیری فیزیکی عباس جدیدی و دبیر در صحن شورا

لیست امید انتخابات شورا در 8 مرکز استان پیروز شدند + جزئیات

 

کدخبر: 265580 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟