هنوز به خواستگارم نگفته ام که مطلقه هستم

من قبلا ازدواج کرده بودم طلاق گرفتم الان یه خواستگار برام آمده و قرار است ازدواج کنم من هنوز به او نگفتم که طلاق گرفتم ممنون می‌شوم کمکم کنید.

2021-05-26 08:07:59 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ۱۲:۳۷:۵۹ تعداد پاسخ ها 1
  • مسلما تشکیل زندگی و انتخاب همسر یکی از دغدغه‌های بزرگ و اساسی دختران و پسران هر جامعه‌ای است. از طرف دیگر باید گفت ازدواج یکی از مهمترین و هیجان‌انگیزترین تصمیمات مهم در زندگی هر فرد است زیرا ازدواج برخلاف انتخاب شغل که مستلزم یک تعهد سی ساله است تعهدی برای تمام عمر است. لذا روانشناسان بر این باورند که صداقت مهمترین رکن در آغاز یک زندگی مشترک و موفق است، البته گاهی افراد بنا به دلایلی با نادیده گرفتن این اصل مهم سعی در آغاز زندگی مشترک دارند. زن و شوهر چه قبل از آغاز زندگی مشترک و چه پس از آغاز زندگی مشترک، باید صداقت و راستی را سرلوحه زندگی خویش قرار دهند، حال اگر به هر دلیلی یکی از طرفین از این مسیر خارج شده و به خصوص پیش از آغاز زندگی مشترک، با دروغ و فریب به دنبال جلب رضایت طرف مقابلش باشد، مسلماً علاوه بر پیامدهای قانونی و حقوقی بعد از آشکار شدن راز های نهفته، شیرینی زندگ را در کام آنها تلخ خواهد کرد.

    2021-05-26 08:08:01 ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ۱۲:۳۸:۰۱ 2592

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ