همسرم بدون اجازه ماشينی كه برايش خريده بودم را فروخت

بنده 18 سال ازدواج کرده ام و حاصلش دو فرزند نیکو و بااستعداد و سالم است. 10 سال است همسرم خیلی کم محلم و بی احترامی می کند و هر موقع می خواهد می آید و می رود و اصلا به بنده که شوهرش هستم اعتنایی نمی کند حتی مهریه اش و دو دستگاه ماشین که خریدم را بدون اجازه ام فروخته و اصلا جواب تماس هایم را نمی دهد. همیشه تنها هستم و تا سحرگاه گریه می کنم و قرآن می خوانم و بچه هایم دارند افسرده می شوند و خودم هم دارم بیمار می شوم. خانواده اش طرفدارش هستند و خواهرش هم دومرتبه ازدواج ناموفق داشته. چندین مرتبه درخواست طلاق توافقی دادیم ولی امضا نمیکنند. نمیدانم به جز خداوند به چه کسی پناه ببرم. شکایتش آرامشم را واقعا گرفته و از چندین کار بیکارم کرده است. خواهشمندم نجاتم دهید.

2020-09-02 09:19:20 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۴۹:۲۰ تعداد پاسخ ها 1
  • در زندگی مشترک گاهی اوقات یکی از زوجین رفتارهایی را انجام می دهد که موجب آزار و رنجش طرف مقابل می شود و بعضی رفتارها آنچنان آزاردهنده است که همچون لکه جوهر سیاهی تا مدت ها ذهن و عواطف طرف مقابل را تیره و تار می کند این درست است که زن جایگاه مهم و ارزشمندی در خانواده دارد بنابراین رفتار صحیح و مناسب او می تواند نقش مهمی در حفظ آرامش، شادی، نشاط و سلامت روح و روان افراد خانواده داشته باشد اما در عین حال زنان موجودات پیچیده ای هستند که اگر نحوه برخورد مناسب با آنها را بدانید و طبق آن رفتار کنید آنگاه خواهید دید که زندگی شما رنگ و بوی دیگری پیدا خواهد کرد. زن ها دارای روحیاتی لطیف و حساس هستند آنها به کسی احتیاج دارند که محکم و قاطع باشد و در عین حال بتواند از نظر عاطفی با او ارتباط بر قرار کند. آنان به شدت نیازمند تشکر و قدردانی بوده و تمایل دارند که همسرشان در همه حال علاقه و محبت خود را به آنها ابراز کند اما متاسفانه ما مردان نیز در این رابطه خسیس و بی اعتنا هستیم . آنان به دنبال یافتن مردی هستند که بتوانند با او آزادانه در مورد مشکلات یا امید و آرزوهای آینده زندگی مشترکشان صحبت کنند به عبارت دیگر دنبال دو گوش شنوا هستند اما ما مردان حتی از کرایه دادن گوش خود به همسرانمان دوری می کنیم. این مددجوی گرامی باید بتواند صادقانه نقش یک شریک همدل را ایفا کند .به او اظهار علاقه کنید و خودتان را مشتاق نشان دهید دست هایش را در دست بگیرید. او دوست دارد که شوهرش هر چند وقت یکبار به او بگوید که تا چه حد برایش مهم است . گاهی بی دلیل به او گل، کادو و هدیه مورد علاقه اش را بدهید. به او زنگ بزنید یا پیام های عاشقانه برایش بفرستید . هیچ وقت روز تولد، روز مادر و سایر مناسبت های مورد علاقه او را فراموش نکنید. گاهی او را سورپرایز کنید،حتما لازم نیست که با یک هدیه گران قیمت این کار را بکنید. خانم ها دوست دارند شما از واژه های لطفا، ببخشید و از زبان تشکر استفاده کنید و خود را قدردان زحمات آنها در منزل بدانید .

    2020-09-02 09:19:22 ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۴۹:۲۲ 1312

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ