به دختری كه می‌خواهم با اوازدواج كنم شك دارم

پسری 26 ساله هستم كه مدت 2 سال است با دختری آشنا شده‌ام كه قصد ازدواج داریم، اما مدتی است به او شك كرده‌ام، زیرا متوجه شده‌ام مدام در شبكه‌های اجتماعی با افراد غریبه چت می‌كند. از وقتی كه چنین رفتارهایی در او بیشتر شده است، در ازدواج با او تردید دارم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2020-08-01 07:39:13 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۲:۰۹:۱۳ تعداد پاسخ ها 1
  • دایره روابط اجتماعی افراد عموما با یكدیگر متفاوت است، از این رو ممكن است كه تعداد دوستان و كیفیت ارتباط با آنها تفاوت داشته باشد و افراد شیوه‌های مختلفی را رفتار كنند. با توجه به گسترش نرم‌افزارهای مربوط به شبكه‌های اجتماعی شكل دوست‌یابی تفاوت پیدا كرده است و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند علاوه بر دوستانی كه به طور حضوری با آنها در رفت و آمد و ملاقات هستند، در فضاهای مجازی و شبكه‌های اجتماعی دوستانی برای خود داشته باشند. از آنجایی كه برای شروع یك زندگی مشترك اعتماد خمیرمایه اصلی به شمار می‌رود.
    بهتر است كه نسبت به این فرد با اعتماد رفتار كرده و در مورد روابط اجتماعی او با دوستان خود در فضای توأم با امنیت و آرامش گفت‌وگو كنید. بهتر است خواسته‌های خود را به آن فرد انتقال دهید و به او بگویید كه استفاده بی‌رویه از شبكه‌های اجتماعی مخرب است تا او هم رفتارهای خود را تعدیل كند. استفاده از شبكه‌های مجازی صرفا مشكل‌ساز نیست، بلكه میزان استفاده و مدتی كه از آن استفاده می‌شود، مهم و ممكن است تاثیرات منفی بر جا گذارد، بنابراین قبل از هر تصمیم درستی برای ازدواج باید خوب مسائل را بین خودتان حل كنید تا در زندگی مشترك كمتر با چالش‌های زندگی رو‌به‌رو باشید.

    2020-08-01 07:39:15 ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۲:۰۹:۱۵ 1018

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ