شوهرم به فرد ديگری علاقه دارد

۲۷ ساله هستم. ۱۰ساله ‌ازدواج کردم و چهار فرزند دارم. حالا همسرم می‎گوید کسی دیگر را دوست دارد و زندگی برایم سخت است. اصلا حرفم را گوش نمی‎کند و هر شب به خانه او می‎رود و من به مرز دیوانگی رسیدم.

2020-06-06 06:27:54 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۵۷:۵۴ تعداد پاسخ ها 1
  • باید دید این زوج در رابطه شان خوشحال و راضی هستند. آیا با توافق این 4 کودک به دنیا آمده اند ؟ با توجه به این شرایط نه برای خود نه برای همسر با توجه به سن کم شان یک زندگی شاداب و خوشحال ندارند چرا که درگیر بچه ها هستند و شاید خیلی کمتر به خودشان پرداختند. وقتی ما در زندگی خیلی سریع بچه دار می شویم و تعداد زیاد بچه به دنیا می آوریم خیلی زود از خود غافل می شویم. طبیعتا همسر ایشان برگشته به دوران نوجوانی و جوانی و به نوعی فضای شلوغی در خانه است که به نظر من خانم باید با همسرشان وقت بیشتر بگذارند رابطه صمیمی بیشتری با یکدیگر داشته باشند و با صحبت کردن بسیاری از مسائل را حل کنند چرا که امکان دارد بزرگ کردن 4 کودک باعث شده که این خانم نقش زنانگی اش را به خوبی ایفا نکرده و روابط جنسی و زناشویی خوبی نداشته اما به این معنا نیست که همسر ایشان به سراغ زن دیگری برود که متاسفانه این اتفاق رخ داده است. وقتی اتفاق افتاده این خانم باید تجدید نظری در روابط خود داشته باشد و درباره کمبودهایشان با یکدیگر صحبت کنند و روابط خود را ترمیم کنند.

    2020-06-06 06:28:05 ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۵۸:۰۵ 1965

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ