به شوهرم خيانت كردم

همسرم از من ناراحت است. سال ۸۹ متاسفانه به او خیانت کردم از آن به بعد دیگر نمی‌تواند فراموش کند. چکار کنم. طلاقم نداد ولی با رفتارش آزارم می‎دهد چکار کنم دوستش دارم او هم مرا دوست دارد.

2020-06-06 06:16:09 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۴۶:۰۹ تعداد پاسخ ها 1
  • خیانت خط قرمز در زندگی است که متاسفانه وقتی اتفاق بیافتد و زوجین متوجه این اتفاق شوند ترمیم این ماجرا بسیار دشوار و سخت است. همسر این خانم در حال حاضر زخمی است و به خاطر لجبازی و زخمی که به خاطر خیانت به روح و روانش وارد شده قصد شکنجه خانم را دارد که دوست داشتن بین این زوج نیز دوست داشتن معیوبی است چرا که بعد خیانت دوست داشتن منطقی نیست. اگر خانم تصمیم به زندگی مشترک دارد باید از روانشناس و مشاور کمک بگیرد تا با کمک مشاور زندگی را ترمیم کند اما اگر نمی خواهد به این زندگی ادامه دهد طبیعتا باید از بسیاری از حق و حقوق خود بگذرد و درخواست طلاق بدهد که مسئله حقوقی بسیار پیچیده ای است چرا که اسنادي وجود دارد که این خانم خیانت کرده و همسر خانم میتواند از سند استفاده کرده و شرایط را دشوار کند. اگر قصد طلاق باشد که باید با وکیل صحبت کنند اما اگر ترمیم رابطه و ادامه زندگی مشترک مدنظر است که مشاوره و روانشناس می تواند به این زوج کمک کند.

    2020-06-06 06:16:12 ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۴۶:۱۲ 4113

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ