خواهرم دزدى ميكند

خواهر من 40 سالش است و سادیسم و جنون شدید دارد، مثل حیوان‎های وحشی به ما حمله می‌کند، دزدی هم می‎کند از دستش چکار کنیم؟

2020-06-04 12:06:27 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۶:۳۶:۲۷ تعداد پاسخ ها 1
  • ما گاهی اوقات اختلالات روان پریشی را به اسم جنون می گذاریم و طبیعتا این خانم نمی توان گفت جنون دارد بلکه اختلال روان پریشی شدید دارد. باید این فرد اگر به طور ناگهانی پرخاشگری می کند و آسیب رسانی می کند خیلی خطرناک است و امکان دارد که به خود و دیگران آسیب برساند و باید به طور اضطراری تحت نظر روانپزشک قرار گرفته و تحت دارودرمانی و روان درمانی قرار بگیرد. توصیه من این است که حتما بیمار را مستیقما به روانپزشک برده و تحت کنترل داشته باشند و حتی اگر خود فرد حاضر نیست حتما یک صورت وضعیتی از رفتار های فرد داشته باشند و نیم رخ روانی را به روانپزشک گزارش بدهند و حتی اگر لازم باشد از فوریت های امور روان پزشکی کمک بگیرند. این اختلال چیزی نیست که خانواده بتوانند کاری را انجام دهند چرا که وقتی مسئله جنون مطرح می شود یعنی اختلال شدید روان پریشی که این افراد باید دارو مصرف کنند و آرام شوند اما خانواده هم باید در این درمان کمک کنند.

    2020-06-04 12:09:26 ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۶:۳۹:۲۶ 1847

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ