اخلاق همسرم بچگانه است

من حدود هشت سال است که با دختردایی خود و به خاطر حرف‎های مادرزنم و اطرافیانش که گفتند ما پشتوانه تو هستیم و به خاطر دخترمان از همه نظر تو را حمایت می‎کنیم ازدواج کرده‎‌ام. کارم را در یکی از استان‎ها رها کرده و به محل زندگی همسرم در یکی از استان‎های شمالی رفتم و مشغول درس خواندن شدم. پس از عقد متوجه شدم از نظر مالی و اخلاقی صفر هستند. من ماشینی خریداری کردم و دادم پدرزنم با آن کار کند به عنوان پول پیش خانه آنها و کمک هزینه زندگی خودمان باشد که پس از مدتی بین ما اختلاف افتاد و ماشین را پس گرفتم که گفتند باید خانه تهیه کنی و از آن زمان همسرم بهانه‎ گیر شد و فحاشی می‎کند و حتی چندین بار پشت سر من تهمت زدند با این تفاسیر با کمک پدرم در آن شهر زمینی خریداری کردم و خانه ساختم که همین باعث شده من کمی دستم خالی باشد با این حال برای همسرم کم نگذاشتم و نتیجه ازدواج هشت ساله ما یک دختر چهار ساله است. هنوز همسرم بدترین اخلاق ممکن را هم با من و هم با دخترم دارد با و رفتارش با وجود بیست و سه سال سن بچگانه است. یک سال اول ازدواجمان خوب بود بعد از داستان ماشین تا الان از اخلاق وی رنج می‌برم. لطفا راهنمایی کنید.

2020-05-31 08:37:18 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۰۷:۱۸ تعداد پاسخ ها 1
  • مسائل مالی، رابطه سرد در روابط زناشویی، تصور زندگی لاکچری و مرفه و دغدغه زندگی سخت احتمال بروز این اتفاق را می دهد که با زوج درمانی و مشاوره با روان شناس مرد می توان مشکل را حل کرد.

    2020-05-31 08:37:20 ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۰۷:۲۰ 1789

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ