تصویری از گوگل مپ که جنجال برانگیز شد!

گوگل مپ را گوگل مپس هم می خوانند. سرویس نقشه گوگل یا گوگل مپ برای یافتن امکان مختلف و همچنین مسیر یابی تا مقصد مورد نظر قابل استفاده است. گوگل مپ از طریق وب و اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در دسترس کاربران است. گوگل مپ تصاویر متفاوتی را به ثبت می رساند. یکی از عجیب ترین تصاویر که توسط گوگل مپ ثبت شده است را مشاهده می کنید.

کاربران شبکه‌های اجتماعی تصویری را به اشتراک گذاشتند که به گفته آن‌ها از هیولای افسانه‌ای دریا "Kraken" بود. یکی از کاربران Reddit تصویری را منتشر کرد که به گفته خودش توسط Google Maps ثبت شده و موجودی عجیب را در وسط آب نشان می‌دهد.

گوگل مپ اختاپوس غول پیکر را ثبت کرد

داستان‌های مربوط به "Kracken" نشان می‌دهد که این موجود یک اختاپوس غول پیکر است که در آب زندگی می‌کند و چشم‌های بزرگی دارد و پنجه‌های آن باعث می‌شود که بتواند همه چیز را بگیرد.

کاربر ارسال کننده این تصویر گفت: "من نمی‌دانم چگونه گوگل مپ چنین تصاویری را از طریق ماهواره ثبت می‌کند، اما این تصویر عجیب است، این یک کشتی موجی نیست که در اثر زلزله ایجاد شده باشد. "

موجود عجیب کشف شده توسط گوگل مپ

نظرات مختلف و بسیاری درباره این تصویر منتشر شد و بسیاری سعی کردند آن را به صورت علمی توضیح دهند، در حالی که دیگران این تصویر را به "Kracken" ربط دادند. روزنامه‌های انگلیسی در این باره نوشتند این یک موجود دریایی، ماهی مرکب یا نهنگ است و برخی رسانه‌های دیگر هم گفتند که ممکن است فقط یک تکه سنگ باشد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟