سقوط مرد انگلیسی زندگی عجیبی را برای او رقم زد + عکس

یک مرد انگلیسی پس از حادثه ای که برایش پیش آمده مجبور است از حلقه ای فلزی برای اتصال گردن به جمجمه استفاده کند.

به گزارش رکنا ،  دیو صفین از مونمواتشایر ولز در اول فوریه به دیدار دوست خود رفته بود و هنگامی که در حال راه رفتن به سمت عقب بود، حصار باغ پاره شد و از بالای بلندی به پایین پرت شد و از آن زمان تاکنون با حلقه‌ای که به جمجمه اش بسته شده تا سر، گردن و ستون فقرات را در جای خود نگه دارد، زندگی می‌کند.

زندگی با جلقه فلزی در جمجمه

صفین در مصاحبه با ولز آنلاین گفت: " تحمل این میله‌ها یک کابوس مطلق است. فشار زیادی روی سر من وارد شده، کارکنان بیمارستان به من یک جعبه ابزار و یک پیچ گوشتی دادند تا مطمئن شوند که حلقه فلزی هر روز به اندازه کافی سفت است. "

زندگی با حلقه ای فلزی برای اتصال گردن به جمجمه!

صفین اضافه کرد: "من در بسیاری از شب‌ها احساس ناامیدی می‌کردم، زیرا خوابیدن با این قسمت فلزی بسیار دشوار است و من نمی‌توانم درست بخوابم، شاید کم خوابی بدترین چیز باشد. "

مرد انگلیسی با حلقه فلزی در جمجمه

پس از این حادثه، پزشکان فقط ۲۰ درصد امید بهبود یافتن و ۸۰ درصد احتمال فلج یا مرگ به صفین دادند. تحمل کردن این میله‌های فلزی برای او بسیار سخت بود و می‌گوید که پس از پنج هفته تلاش برای ترمیم ستون فقرات، درد غیر قابل تحمل ادامه یافت و پدرش به او پول داد تا به متخصصی در بیمارستان سنت جوزف در نیوپورت مراجعه کند.

سقوط مرد انگلیسی زندگی عجیبی را برای او رقم زد

مرد انگلیسی یا فلج می شد یا می مرد

دیو، زنده ماندن خود را تا اینجا علاوه بر ادامه دادن ورزش ، مدیون کمی شانس می‌داند. او در این باره گفت: "من فکر می‌کنم اگر ورزش نمی‌کردم، عضلات گردنم ضعیف‌تر می‌شد و من احتمالاً یا فلج شده بودم یا می‌مردم. "آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟