فیلم خواستگاری در آسمان که ترند شد! + جزییات
حجم ویدیو: 5.46M | مدت زمان ویدیو: 00:00:45

لحظه پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه شاید یکی از دلهره آورترین لحظات زندگی افراد باشد. از طرفی دریافت پیشنهاد ازدواج از طرف پسر مورد علاقه شاید به یادماندنی‌ترین لحظه زندگی یک دختر به شمار رود. به همین علت مردان جوان تلاش می‌کنند تا با ارائه این پیشنهاد در موقعیت‌های مختلف به صورت رمانتیک دختران مورد علاقه خود را کاملا غافلگیر کنند، مانند یک چترباز که با دادن پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه اش در آسمان او را کاملا غافلگیر کرد.

به گزارش رکنا، «رحیم هاجیر»، در حالی که با دختر مورد علاقه اش در ارتفاع ۱۶۰۰۰ پایی دره مشهور «گرند کانیون» در آریزونا مشغول پرواز بودند به او پیشنهاد ازدواج داد. در ویدئویی که از آن‌ها منتشر شده است مشاهده می‌شود که رحیم ابتدا حلقه ازدواج را از جیب خود درآورده و سپس آن را در مقابل «کایتلین رول» ۲۷ می‌گیرد. کایتلین که با دیدن این صحنه کاملا غافلگیر شده است لحظاتی بعد با گفتن بله پیشنهاد ازدواج مرد مورد علاقه اش را قبول می‌کند. در انتهای این ویدئو فریاد رحیم شنیده می‌شود که از خوشحالی می‌گوید: «او گفت بله.»

رحیم هاجیر، که یک چترباز حرفه‌ای در این باره به رسانه‌ها گفت: «من می‌خواستم پیشنهاد ازدواجم را خارج از دنیایی که در آن زندگی می‌کنم ارائه دهم. من علاقه‌ای به اینکه خیلی معمولی حلقه ازدواج را در کیک یا بطری مخفی کنم نداشتم. می‌دانستم که افتادن و از دست دادن حلقه در آن ارتفاع ریسک بزرگی بود، اما به لطف خدا همه چیز طبق برنامه من خوب پیش رفت.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟