هنرنمایی جالب مرد هندوستانی با شمع های روشن! +فیلم
حجم ویدیو: 5.79M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47

روزانه ویدئو‌های زیادی با موضوعات مختلف در فضای مجازی منتشر می‌شود. از ویدئو‌های سرگرمی تا ویدئو‌های آموزشی و ورزشی. هر یک از این ویدئو‌ها طرفداران و بینندگان خاص خود را دارند و به نسبت تعداد بینندگان خود گاهی تبدیل به ویدئو‌های پربازدید یا وایرال می‌شوند. مانند ویدئویی که هنرنمایی یک مرد هندی با شمع را به تصویر می‌کشد.

" راجِندرا کومار تیواری" اهل سنگام هند مهارت زیادی در هنرنمایی با شمع دارد. در ویدئویی که به تازگی از وی منتشر شده است او را در حال نمایش با تعدادی شمع روشن نشان می‌دهد. او تنها کسی در جهان است که قادر به اجرای این هنر است.

راجندرا با ابراز خوشحالی از استقبال کاربران اینترنت از ویدئوهایش می‌گوید تنها آرزویش این است که با کمک این هنر منحصر به فردش مشهور شود. او می‌گوید از این کار و اینکه مردم را می‌خنداند لذت می‌برد. نام او در سال ۱۹۹۴ در کتاب رکوردهای جهانی لیمکا، در سال ۱۹۹۵ در کتاب رکورد‌های گینس و ۲۰۱۲ در کتاب رکورد‌های هند ثبت شده است.

گفتنی است؛ راجِندرا همچنین موزه ای را راه اندازی کرده که در آن اشیایی از سراسر جهان را گردآوری کرده است. تاکنون مردم ۱۲۲ کشور جهان برای تماشای هنر او و همچنین دیدن موزه اش به هند سفر کرده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟