حجم ویدیو: 2.40M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

به گزارش رکنا، با فرارسیدن فصل سرما و شروع بارندگی یکی از نکات مهم، توجه رانندگان به عابران پیاده در روزهای بارانی است. بویژه آنکه به دلیل شروع فصل مدارس بیشتر عابران پیاده در واقع دانش‌آموزان هستند و این احتیاط و توجه بیشتر رانندگان را می‌طلبد.

اما در کنار رانندگان با دقت و با اخلاق گاهی رانندگانی نیز پیدا می‌شوند که در روزهای بارانی به جای احتیاط در هنگام عبور از خیابان‌های پر آب عامدانه برای عابران پیاده ایجاد مزاحمت می‌کنند. مانند یک راننده آئودی مردم آزار که به تازگی ویدئویی از او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

ویدئویی که توسط دوربین داش کم یک خودروی دیگر تهیه شده نشان می‌دهد که این راننده آئودی در روز بارانی عامدانه با منحرف کردن خودروی خود و با پاشیدن آب به اطراف تلاش می‌کند تا یک عابر پیاده زن را خیس کند. این ویدئو نشان می‌دهد که این راننده مردم آزار با دیدن عابر پیاده عمدا خودروی خود را به سمت محلی که آب جمع شده منحرف می‌کند تا بتواند عابر پیاده را خیس کند. این اتفاق در یکی از خیابان‌های " تیت بارن" در منطقه استافورد انگلیس رخ داد. در این ویدئو عابر پیاده نگون بخت در حالی که از این عمل غیرانسانی راننده مبهوت شده است به خودرو نگاه می‌کند.

پس از انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی پلیس Police محلی انگلیس اعلام کرد که راننده خاطی را شناسایی و او را با در نظر گرفتن جریمه ای ویژه نقره داغ کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟