اختلاف سنی خیلی بالای گلشیفته فراهانی و همسرخارجی اش + عکس

گلشیفته فراهانی بازیگر زن ایرانی که چندسال پیش از کشور خارج شد. گلشیفته فراهانی درایران بازی های بی نظیری را ایفا کرده بود. گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران در عرصه بین المللی خوش درخشید. گلشیفته فراهانی بین 100 بازیگر زن مقام زیباترین زن را از آن خود کرد. گلشیفته فراهانی با کریستوس دورجه والکر ازدواج کرد.

کریستوس دورجه والکر همسر استرالیایی و دومین همسر گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی 51 سال دارد. کریستوس دورجه واکر (متولد 1970) است و بیشتر به عنوان شوهر گلشیفته فراهانی شناخته می شود.

کریستوس دورجه والکر همسر استرالیایی و دومین همسر گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی 51 سال دارد. کریستوس دورجه واکر (متولد 1970) است و بیشتر به عنوان شوهر گلشیفته فراهانی شناخته می شود. گلشیفته فراهانی در حال حاضر در 35 فیلم کار می کند شاید در آینده در فیلم های دیگری کار کند اما هنوز اطلاعات دیگری در اینترنت فاش نشده است. با این حال ، در سال 2015 ، کریستوس دورجه والکر و گلشیفته فراهانی با یکدیگر ازدواج کرد.

کریستوس دورجه والکر در سال 2015 با گلشیفته فراهانی (بازیگر زن ایرانی) ازدواج کرد و پس از برخی مشکلات در رابطه آنها در سال 2017 رسماً طلاق گرفت و همچنین در این رابطه فرزندی ندارد.

منبع : پاتوق آنلاین

 

کدخبر: 704431 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟