عکس بی آرایش و ژولیده خانم بازیگر ! / روشنک عجمیان کیست؟! + عکس

روشنک عجمیان بازیگر و مجری ایرانی است. روشنک عجمیان متولد ۲۰ بهمن ۱۳۵۵ است. روشنک عجمیان علاوه بر بازیگری توانایی اجرا و تجربه مجری گری نیز دارد. روشنک عجمیان با مهریار حمیدی در سال 82 ازدواج کرده است. روشنک عجمیان فعلیت گسترده ای در فضای مجازی ندارد.

به گزارش رکنا، روشنک عجمیان با انتشار این پست با چهره ای بدون آرایش از خودش، نوشت:

بیوگرافی روشنک عجمیان

نام:روشنک عجمیان

تاریخ تولد:20 بهمن 1355

محل تولد:تهران

پیشه : بازیگر و مجری

سال های فعالیت:1372 تاکنون

همسر:مهریار حمیدی

فرزندان:یک دختر بنام آروشا

روشنک عجمیان

روشنک عجمیان متولد 20 بهمن 1355 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته کارگردانی تئاتر و لیسانس رشته بازیگری است، در مورد کم کاری می گوید پول و پارتی ندارم، علاوه بر بازیگری توانایی اجرا و تجربه مجری گری نیز دارد.

ازدواج با کمک نوذری

عجمیان با مهریار حمیدی از بازیگر سریال کوچه اقاقیا و مرد هزارچهره در سال 82 ازدواج کرده است در مورد نحوی ازدواجشان می گوید : آشنایی ما در ماه آخر بازی در مجموعه کوچه اقاقیا در سال 1381 صورت گرفت من و همسرم آن زمان قادر به تصمیم گیری قطعی برای ازدواج نبودیم آقای نوذری با کمک های فکری که به من و همسرم کردند باعث شدند که پیوند ما زودتر انجام شود.

حاص ازدواج روشنک و مهریار یک فرزند دختر بنام آروشا 7 ساله میباشد عجمیان : بعد از تجربه مادر شدن اصلا آدم دیگری شده ام، راستش من از آن بچه های ناخلف نبودم که قدر والدینم را ندانم اما بعد از ازدواج اهمیت پدر و مادر برایم خیلی بیشتر شد.

همیشه کنار آروشا

چون کودک درون خودم خیلی زنده و فعال است همیشه با دخترم در حال کودکی هستیم. من همپای فرزندم شیطنت و بازی می کنم و اکثر اوقاتم را با او می گذرانم. من وقتی سر کار نیستم همه می دانند که کنار آروشا هستم، ترجیح اول من خانواده و فرزندم است و بعد کار. جایی که احساس کنم لطمه ای به خانواده یا فرزندم وارد می شود حتما اقدام جدی برای رفع آن خواهم کرد.

روشنک عجمیان

زندگی در کانادا و ایران

مهریار حمیدی دانش آموخته مهندسی صنایع است می گوید می خواستیم به کانادا مهاجرت کنیم و روشنک اصلا نمی توانست بپذیرد، از نظر منطقی حرف من درست بود اما می دیدم حق ندارم احساس او را نادیده بگیرم و حس او به منطق من ارجحیت داشت. گویا در نهایت حمیدی و عجمیان برای اینکه به نظر یکدیگر احترام بگذارند تصمیم می گیرند بین ایران و کانادا در رفت و آمد باشند یعنی برخی فصول سال در کانادا زندگی کنند و برخی فصول در ایران هستند.

سبک لباس پوشیدن

من یک بهمن ماهی هستم و در همه چیز تنوع طلبم مثلا به جای اینکه یک مانتوی یک میلیون تومنی بخرم ده تا مانتوی صدهزارتومانی می خرم، کلا تکرار را دوست ندارم سبک لباس پوشیدنم هم به خصایص بهمن ی ها نزدیک است، در کل لباس پوشیدنم تابع قانون خاصی نیست. البته از لباس های با طرح های سنتی و اِلمان های قدیمی استقبال می کنم و دوست شان دارم.

جراحی زیبایی

من کلا با جراحی زیبایی در بازیگران موافق نیستم چون بازیگر مدل نیست و باید چهره کاملا طبیعی داشته باشد تا بتواند در هر نقشی باورپذیر جلوه کند اما در عین حال عنوان می کنم اگر کسی این کار را انجام داده ارتباطی به من ندارد و من اجازه قضاوت در مورد دیگران را به خود نمی دهم.

شروع فعالیت

فعالیت خود را از سال 1372 با کلاس های بازیگری و تئاتر شروع کرد، از همین کلاس ها رفته رفته توانایی های خود را به رخ کشید، اولین تجربه حرفه ای در بازیگری در سال 1376 در سریال گوهر کمال بود

شهرت

حضور موفق این بازیگر را در سریال کوچه اقاقیا در سال 1381 و جایزه بزرگ مهران مدیری در سال 1383 و پس از آن در اجراهای تلویزیونی چند مسابقه پرمخاطب، چهره او را مشهور کرد.

مجری گری

او نیز از جمله بازیگرانی است که توانایی اجرا را دارد، فعالیت اش در مجری گری را از سال 1381 با برنامه چشم انداز بود، اجرای مسابقه پلکان در سال 85 + همسران در سال 88 از دیگر کارهای جذاب وی بود.

لذت کار پردرد و سر

من عاشقانه کارم را دوست دارم و در سخت ترین شرایط از آن لذت می برم اما به نظرم وضعیت بازیگری یا بهتر بگویم سینما و تلویزیون خیلی راضی کننده نیست. چون به نظرم خیلی وضعیت بی در و پیکری در مورد ورود آدم های مختلف در زمینه های مختلف در آن به وجود آمده است.

عشق بازیگری

راستش عشقی که به بازیگری دارم به رشته های دیگر هنری ندارم تحصیلاتم کارگردانی است اما فیلمسازی دغدغه من نیست، آن آرامشی که از بازیگری برایم ایجاد می شود از مقطع خواندن فیلمنامه تا پیدا کردن نقش و غیره در رشته دیگری پیدایش نمی کنم.

رفیق باز نیستم

درد دل های من با مهریار، مادرم و پدرم است. دوستان زیادی دارم اما رفیق باز نیستم. دوستی هم که بخواهم به این شکل با او درد دل کنم ندارم به نظرم تاثیر گرفتن خیلی مهم است، البته آدمی نیستم که نسبت به دیگران گارد داشته باشم و بدبینانه نگاه نمی کنم.

علت خداحافظی موقت با اجرا

یک روز اعلام کردند که مجری خانم با مهمان خانم و مجری آقا فقط با مهمان آقا می تواند برنامه اجرا کند، باعث شد در آخرین برنامه ام روی آنتن با تماشاگران خداحافظی کنم چون به نظرم این واقعا یک توهین بود و بعد از آن هم به خاطر این سختگیری ها دیگر مدت هاسراغ اجرا نرفتم.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 704283
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟