جواب محبت آمیز رونالدو به علی دایی

رونالدو با 109 گل رکورد گل ملی علی دایی را زد. این رکوردزنی رونالدو باعث شد علی دایی به او تبریک بگوید. تبریک علی دایی به رونالدو بازتاب گسترده ای داشت. حالا رونالدو که به رکورد علی دایی رسیده است در پاسخ به پست او ،یک استوری منتشر و از علی دایی تشکر کرد.

به گزارش رکنا، اگرچه تمام هواداران فوتبال در ایران دوست نداشتند رکورد علی دایی شکسته شود، اما این اتفاقی بود که بالاخره رخ می داد و باید پذیرفت که رکوردها آفریده می‌شوند تا وضعیت موجود را بهبود ببخشند و در مورد تعداد گل های ملی علی دایی نیز ماجرا غیر از این نیست و یکی از بزرگ‌ترین بازیکنانِ تاریخ فوتبال موفق به بهبود رکورد مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران شد؛ این همان موضوعی است که علی دایی نیز در پست اینستاگرای که برای تبریک به رونالدو منتشر کرده، به آن اشاره داشته است.

علی دایی در پیامی که برای تبریک به رونالدو منتشر کرده، اینطور نوشته است:« تبریک به کریستیانو رونالدو که حالا یک گل با شکستن رکورد بهترین گلزن فوتبال ملی جهان فاصله دارد. این باعث افتخار من است که این موفقیت قابل توجه به رونالدو اختصاص دارد – قهرمان بزرگ فوتبال و یک انسان‌دوست دغدغه‌مند که الهام‌بخش افراد زیادی در سراسر دنیا شده و روی زندگی‌شان تاثیر گذاشته است.»

رونالدو + علی دایی

حالا رونالدو با انتشار یک استوری از علی دایی تشکر کرده است.

رونالدو برای علی دایی نوشته شده  "قهرمانان واقعی برای همیشه قهرمان می‌مانند. من خیلی مفتخرم که چنین سخنان مهربانه‌ای از طرف یک الگو بزرگ مثل شما را (در مورد خودم) خواندم. ممنون علی دایی.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟