گوهر خیراندیش چند روز پیش به دلیل ابتلا به کرونا و وخامت حالش راهی بیمارستان شد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: کمند امیرسلیمانی بازیگر ایرانی در استوری اینستاگرام خود خبر از مرخص شدن گوهرخیراندیش از بیمارستان داد.

 

Screenshot_2021-02-09 Stories • Instagram(1)

گوهر خیراندیش در یکی از پست های اینستاگرامی خود درباره علت مبتلا شدنش به کرونا اینطور گفت:

ای وای که چقدر متاسف و گریان شدم .تسلیت به خانواده « میناوند » نازنین و همچنین تسلیت میگم به فوتبالیست های عزیز ومردم مهربانمان.

مهم مهم مهم .

خواهش میکنم وقتی دچار کرونا میشوید حتماً قبل از آنکه دیر بشود و « ریه« ها را درگیر کند به بیمارستان بروید و دستورات لازم را از پزشکان بیمارستان بگیرید . بعد از فیلمبرداری کمی احساس سرماخوردگی داشتم فکر میکردم میتوانم توی خونه از پسش برمیام نشد کم اشتهایی استخوان درد شدید استفراغ تب و لرز شدید ۴ روز دیر به بیمارستان آمدم و متاسفانه ریه ام درگیر این « کرونای » لعنتی شد .

لطفاً مرا دعا کنید تااز رنج این سرفه های بی امان و بی حالی وکم نفسی نجات پیدا کنم . و از بیمارستان بیرون بیام تا صحنه های پایانی سریال « خوب ، بد جلف را برایتان به پایان برسانم. من فقط با عشق شما زنده ام و از تمام دوستانم و‌مردم نازنینم که در این مدت مرا مورد مهر بیش از حد قرار داده اند ممنون و سپاسگزارم . کاش از روز اول به توصیه دوستان نزدیکم گوش میدادم .اگر از روز اول بستری شده بودم و تحت مراقبت این اتفاق برایم نمی افتاد . بیشترین مرگ و میر از این بیماری دیر و یا نرفتن به بیمارستان است . که متاسفانه اگر «میناوند » عزیز زودتر به بیمارستان آمده بود شایدچنین نمیشد

پ.ن: لطفا ً این فیلم را حتماً تا آخر ببینید و به دستورات آن عمل کنید .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

کدخبر: 659935
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟