هادی حجازی فر از امیران ارتش درخواست کرد + عکس

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، هادی حجازی‌فر بازیگر سینما و تلویزیون و کارگردان تئاتر ضمن انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود، به نکته‌ مهمی درباره ساخت پروژه شهید ابراهیم باکری اشاره کرد.او با اشاره به مانع اصلی ساخت این فیلم یعنی لوکیشن مورد نیاز که تنها از طریق ارتش جمهوری اسلامی قابل دسترس است، از مخاطبان خود و هرآنکس که به طریقی توان رفع مشکل را دارد خواست تا به احترام نام این فیلم سینمایی ، جلسات لازم را با امیران ارتش ترتیب دهند.

حجازی فر شهید باکری

"باور کنید یا نه پروژه شهید باکری علیرغم تمام زحماتی که دوستانم در گروه‌های مختلف پروژه کشیده‌اند و به طرز مطلوبی کار‌ها را پیش برده‌اند الان بخاطر یک "بیابان" در بن بست قرار گرفته. انتخاب بازیگر ، فیلمنامه، لباس، صحنه و ... همه این‌ها گیر بیابانی است که تنها جای شبیه به جزیره مجنون در جغرافیای کوهستانی تهران است. بیابان لم یزرعی در نزدیکی قم که در اختیار ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و حالا بعد از مدت‌ها دوندگی برای در اختیار گرفتن یکی دو ماهه آن برای سریال شهید باکری مخالفت شده است.

ناکام ماندن تلاش برای گفتگو با امیران

نمیدانم یا ما در رایزنی و دادن اطلاعات ناتوان بودیم یا هر سو تفاهم دیگری الان وضعیت چنین است. تلاش برای گفتگو با امیران عزیز در بخش‌های مختلف هم از طرف بنده ناکام مانده است؛ لذا برای نجات این پروژه در کوتاه مدت چاره‌ای نمی‌ماند جز درخواست از شما و هر کسی که بعنوان دست اندرکار، فامیل، همسایه یا همکار دسترسی به امیران عزیز ارتش و یا تصمیم گیران محترم در این موضوع دارد. تا از طرف ما درخواست یک جلسه بسیار کوتاه برای حل این مشکل بکند، چون گذراندن مراحل اداری و .. برای چنین درخواست ملاقاتی در ساختار به شدت منظم ارتش و بی شمار تعطیلی‌های تقویمی حتما زمان زیادی خواهد برد و ما زمان برای تولید را از دست خواهیم داد. امیدواریم به احترام نام این پروژه و نه بخاطر بنده یا گروه این مساعدت اتفاق بیفتد.لطفا به دیده شدن این پست کمک کنید"برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟