سلفی منوچهر هادی با اتومبیل شخصی سهراب سپهری + عکس

منوچهر هادی کارگردان جوان و همسر یکتا ناصر با انتشار عکسی از خود و اتومبیلی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " امروز در تعمیرگاهی در طرشت مشغول فیلمبرداری سریال عاشقانه هستیم. متوجه شدم اتومبیل شخصی استاد سهراب سپهری را برای بازسازی آورده اند. عکسی به یادگار با اتومبیل انداختم، جای خالی استاد پشت فرما"

منوچهر هادی

منوچهر هادی متولد ۲۸ مرداد ۱۳۵۱، تهران ،اصالتا مازندرانی و کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون ایرانی است.

او درسال ۱۳۶۳ در جنگ ایران و عراق پدرش را از دست داد و پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات را از سر گذراند.

منوچهر هادی

در سال ۱۳۸۵، اولین فیلمش، «تلاطم» را ساخت و در همین سال موفق شد ۴ تله فیلم دیگر با نام‌های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت‌های فردا» و «کوچه محجوب» را بسازد که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی آن‌ها را نیز عهده‌دار بوده‌است.

از جمله سوابق هنری وی می‌توان به کارگردانی فیلم‌هایی نظیر «قرنطینه»، «یکی می خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی جای دیگری‌ست»، «کارگر ساده نیازمندیم» و همچنین سریال‌هایی نظیر «خداحافظ بچه»، «خوب، بد، زشت» و «دل» اشاره کرد.

منوچهر هادی و یکتا ناصر

منوچهر هادی در ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۴ با یکتا ناصر ازدواج کرد و در آذر ماه ۱۳۹۵ صاحب یک دختر به نام سوفیا شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟