حجم ویدیو: 1.38M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

به گزارش رکنا، سلبریتی مشهور چینی با رفتار زشت و زننده‌ای که با یکی از طرفدارانش در یک مکان عمومی داشت به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. " نا یینگ " ۵۱ ساله، خواننده مشهور چینی که از فیلمبرداری بدون اجازه طرفدارش در یک مرکز خرید عصبانی شده بود ناگهان از کوره در رفت و ضربه‌ای محکم به پشت این دختر جوان وارد کرد.

ماجرا از آنجا آغاز شد که دختر جوان که با دیدن خواننده مورد علاقه‌اش در مرکز خرید ماکائو ذوق زده شده بود، تصمیم گرفت بصورت زنده ویدئویی کوتاه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. در حالی که این دختر در مقابل این خواننده و دخترش ایستاده و مشغول تهیه فیلم بود ناگهان با حمله غافلگیرانه او مواجه شد. در ویدئویی که منتشر شده است، مشاهده می‌شود قربانی در حالی که لبخند بر لب دارد و مشغول تهیه فیلم است ناییگ ناگهان به او حمله‌ور شده و با پا ضربه‌ای را به پشتش وارد می‌کند. شدت ضربه وارد شده به پشت این دختر به حدی بود که برای لحظه‌ای او را از کادر دوربین خارج کرد.

این ویدئو که در شبکه‌های اجتماعی چین به ویدئویی داغ تبدیل شده با واکنش کاربران همراه بود. در حالی که کاربران فیلم‌برداری بدون اجازه از دیگران را تقبیح کردند اما رفتار این خواننده زن در مواجهه با این اتفاق را نیز مورد نکوهش قرار دادند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟