کدخبر: 379437 ارسال پرینت 131

رکنا: سیمین بازرجان فیلمنامه نویس و عضو انجمن فیلمنامه نویسان ایران درخصوص غیب طولانی خود و همسرش "عنایت بخشی" گفت: خودتان خبر دارید که کیفیت آثار بسیار پایین آمده و از طرفی سینما در دستان جوانان افتاده و کار برای پیشکسوتان خیلی کم شده است.

این فیلمنامه نویس سینما Cinema پیشنهادات بی کیفیت را دلیل اصلی این دوری از هنر Art دانست و ادامه داد: هر از چند گاهی پیشنهاداتی در حوزه سینما و برای بازی به عنایت بخشی می شود که اگر نقش های خوب و در شان وی باشد قبول می کند.

همسر بازیگر Actor پیشکسوت و نویسنده سینما در خصوص اینکه عنایت بخشی این روزها از کم کاری‌اش گلایه دارد یا نه بیان کرد: "عنایت بخشی" از کم کاری‌های سالیان اخیر خود اصلاً ناراحت نیست چون بخشی از شخصیت بالایی در سینما برخوردار بوده و نمی تواند در هر کاری بازی کند.

وی افزود: در سینمایی که امکان کار در آن وجود ندارد و فیلمهای مبتذل و ضعیف ساخته می شود، نبود امثال "عنایت بخشی" باعث خوشحالی است.

بازرجان خاطرنشان کرد: این روزها فضای ساخت و تولید فیلم کمی فرق کرده است. دیگر افراد بر اساس استعداد انتخاب نمی شوند و هرچه هست در مهمانی Party های دورهمی به دست می آید. همانجا می‌نویسند، بازیگر انتخاب می کنند و کارگردانی می کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها