پریا قاسم خانی در رشته موسیقی تحصیل می کند و به گفته بهاره رهنما به زودی یکی از بهترین اهنگ سازان کشور خواهد شد.

عکس های دختر بهاره رهنما

دختر بهاره رهنما

بهاره رهنما پیشتر در اینستاگرامش خبر از خروج او داده و نوشته بود: دیگر دخترم بزرگ شده و قرار است به زودی برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه اش یعنی موسیقی از ما دور بشه و به خارج از کشور بره. این روزهای آخری که پیش ماست همیشه و حتی در روزهایی که در خیابان در حال رانندگی هستم به روز های پیش رو و نبودن دخترم فکر می کنم و تصور اینکه این خیابان ها رو باید بدون حضور دخترم طی کنم برایم خیلی سخته.

بهاره رهنما بازیگر Actor توانای کشورمان در سال ۱۳۵۲ در یکی از شهرستان های استان مرکزی به نام هزاوه به دنیا آمد و بعد ها با نویسنده توانا و چیره دست کشورمان یعنی پیمان قاسم خانی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دختری به نام پریا شد.

او در وصف احساس مادر بودنش می گوید که مادر بودن برای او نوعی شیفتگی مادام العمر است و زن با ورود به دوره مادر شدن قلبش را به یک شیشه می اندازد و اون رو راهی موج های دریا می کنه و هرجا که موج ها برن قلب هم به همون جا میره. بهاره در ادامه می گوید که : به قول مادرم نداشتن بچه یک غم است و داشتنش هزار و یک غم.
شب گذشته بهاره رهنما میهمان خندوانه بود و در آن برنامه به یاد دخترش و دوری وی از او بغض کرد و به گریه افتاد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

دختر بهاره رهنما

آیا این خبر مفید بود؟