هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 255677 ارسال پرینت 109

رکنا: امیر غفار منش از ساخت سریالی طنز و کمدی توسط سعید آقاخانی خبر داد و گفت: در زمینه یک سریال با سعید آخانی مشغول رایزنی و مشاوره هستیم و گویا این سریال را برای ماه مبارک رمضان می خواهند آماده کنند.

امیر غفارمنش بازیگر Actor سریال تلویزیونی "مرز خوشبختی" گفت: به تازگی کارهایی به من پیشنهاد شد که برای حضور در آنها میل و رغبتی نداشتم.

وی ادامه داد: در بین کارهای پیشنهادی ، آثاری که در خور شان مخاطب باشد و برای بیننده جذابیت داشته باشد ، وجود نداشت وبه دلیل اینکه مشغول کارگردانی و ضبط یک کار تبلیغاتی بودم و یک آب باریکه ای از لحاظ درآمدی داشتم، تصمیم گرفتم کار بی کیفیت انجام ندهم هر چند به لحاظ مالی کمی به سختی می افتم اما ایستادم که کار خوب انجام بدهم. امیدوارم در سال 1396 اتفاق های خوبی رخ بدهد و پیشنهادهای خوبی برای بازی دریافت کنم.

وی در ادامه صحبت های خود گفت: در زمینه یک سریال با سعید آخانی مشغول رایزنی و مشاوره هستیم و گویا این سریال را برای ماه مبارک رمضان می خواهند البته نمی دانم که این اثر ساخته شود یا خیر چون سعید آقاخانی هم اکنون سرکار کامبوزیا پرتوی حضور دارد.

این بازیگر عرصه تلویزیون و سینما Cinema افزود: در این سریال بنده علاوه بر اینکه به عنوان بازیگر حضور دارم، در زمینه فیلمنامه نیز به سعید آقاخانی کمک می کنم. بنده وسعید آقا خانی یک فیلمنامه به صورت مشترک نوشته ایم که قرار است آن را برای سال آینده و اواخر تابستان کلید بزنیم. اگر لطف خدا شامل حالمان شود، این فیلم سینمایی Movie را برای جشنواره فیلم فجر سال آینده آماده می کنیم.

وی افزود: هم اکنون با سعید آقاخانی یک سری طرح دیگر را هم داریم که آن ها را می نویسیم و کنار می گذاریم تا در یک زمان مناسب این آثار تولید شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر