هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 254748 ارسال پرینت 67

رکنا: کمدی موزیکال «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی سید عظیم موسوی که امسال از سوم فرودین ماه به روی صحنه رفت توانست طی هشت روز ایام نوروز پذیرای 1205 تماشاگر باشد.

این نمایش با در نظر گرفتن تخفیف نوروزی به تماشاگران و با قیمت بلیط 12 و 15 هزار تومان به فروشی معادل 13/701/000 تومان در هشت روز نخست سال برسد.

نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی «سید عظیم موسوی» برگرفته از نمایشنامه «خواستگاری» چخوف است که با استفاده از نمایش‌های آیینی-سنتی همچون تخت حوضی، نقالی و شبیه‌خوانی در حال و هوای فرهنگ شمال ایران تبدیل شده و به‌ صورت کمدی- موزیکال اجرا می‌شود.

در این اثر بازیگرانی چون محمود راسخ فر، علی فتحعلی، ثمیلا کریمی، رضا گیلانپور و حمیدرضا مرادی ایفای نقش می‌کنند. سرپرست گروه موسیقی این نمایش زهره عشقی خاص است و بهروز آزاد پرتو، نیوشا سردشتی، منصوره احمدی، عطیه دلاور، آذین فولادوند، مریم محققی و مهین هنردوست اعضای این گروه هستند.

کمدی موزیکال «خواستگاری» که پرفروش ترین نمایش ایام نوروز بود تا 15 اردیبشهت ماه هر روز به غیر از شنبه‌ها در ساعت 19:30 و در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر