علی ژکان کارگردان سینما Cinema درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی Movie «اولین امضا برای رعنا» گفت: فیلمبرداری این فیلم در تهران به اتمام رسید و ما برای ضبط سکانس های باقی مانده عازم ترکیه هستیم. ما در استانبول حدود ۱۰ روز به کار می پردازیم و سپس کار فیلمبرداری به طور کامل به پایان می رسد.

وی افزود: تاکنون ۹۰ درصد از فیلمبرداری انجام شده و با توجه به اینکه در طول داستان قهرمان اصلی سفری به ترکیه دارد به همین منظور لازم بود که برای ادامه ضبط به این کشور بیاییم.

ژکان در پایان گفت: به احتمال زیاد از ۲ بازیگر Actor ترکیه ای هم برای ایفای نقش در این اثر استفاده می کنیم.

در داستان این فیلم آمده است: داستان نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که ۶ ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده، اما هیچکدام از این کتاب ها نتوانسته اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می پرداختند، اما طولی نمی کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می گوید قصد دارد در خانه اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می ریزد و…

این فیلم یک درام اجتماعی، خانوادگی است که بخش‌های عمده آن در تهران فیلمبرداری شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟