"دلاور القاصی مهر" ، با اشاره به اینکه نوروز امسال را در شرایط متفاوانی نسبت به سال های گذشته آغاز کرده ایم و آن هم حضور ویروس کرونا است، اظهار داشت: مردم نکات بهداشتی فردی را رعایت کرده به توصیه ها و هشدار های پلیس نیز با جدیت توجه کنند.

فرمانده یگان امداد پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه همواره پیشگیری از سرقت و مبارزه با فعالیت های مجرمانه سارقان در اولویت ماموریت های پلیس قرار دارد، افزود: این موضوع در ایام تعطیلات نوروزی بیش از گذشته مورد توجه قرار می گیرد و با جدیت تمام پیگیری می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: برنامه ریزی¬های جامع و مدونی در این حوزه با تکیه بر هدفمندسازی برنامه آموزش و اطلاع رسانی هشدارهای انتظامی اندیشیده شده و تلاش حداکثری در خصوص عملیاتی کردن برنامه ها داریم .

فرمانده یگان امداد با اشاره به تشریح عملکرد واحدهای یگان امداد پلیس پایتخت که در کلانتری های سطح شهر تهران بزرگ در ایام نوروز فعالیت می کنند، افزود: در 48 ساعت گذشته ماموران یگان امداد موفق به کشف 9 دستگاه موتور سیکلت و 17 دستگاه خودرو سرقتی ، 3 دستگاه خودرو تحت تعقیب شده اند.

سرهنگ القاصی مهر در خصوص دستگیری سارقان بیان داشت: در 48 ساعت گذشته 4 سارق موتور سیکلت و یک سارق حرفه ای خودرو که به تازگی از زندان آزاد شده بود شناسایی و دستگیر شده اند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟