رئیس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب به درجه رفیع شهادت نائل آمد

به گزارش گروه حوادث رکنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از شهادت سروان « کوروش حاجی مرادی» رئیس پلیس آگاهی شهرستان اسلام آبادغرب در یک درگیری مسلحانه خبر داد.

سرهنگ محمدرضا آمویی در خصوص چگونگی به شهادت رسیدن رییس پلیس آگاهی اسلام آبادغرب اعلام کرد: تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به سرپرستی شهید حاجی مرادی برای تامین امنیت عزاداران در دومین شب از لیالی قدر مشغول گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودرو مشکوک می شوند.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی اسلام آبادغرب پس از مشاهده خودرو درصدد متوقف نمودن آن در شهرک جهاد بر می آیند که سرنشینان آن اقدام به تیراندازی به سوی خودروی ماموران می کنند.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: متاسفانه بر اثر این درگیری سروان «کوروش حاجی مرادی» زخمی و به سرعت به یکی از بیمارستان های منطقه منتقل شد اما متاسفانه تلاش کارکنان کادر پزشکی و درمانی موثر واقع نشد و بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و در شب شهادت مولی متقیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: همچنین در این حادثه یکی دیگر از کاراگاهان پلیس اگاهی زخمی و هم اکنون در مراکز درمانی تحت مداوا قرار دارد.
وی در پایان گفت: کار دستگیری ضاربین با جدیت از سوی پلیس دنبال و این افراد به طور قطع به سزای عمل خود خواهند رسید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟