پرونده کدخبر: 87353 ارسال پرینت 2603

رکنا: پسرجوان که پس از یکسال برای تهیه هزینه اعتیادش دست به دزدی زده بود با سماجت های دخترانه گرفتار شد.

دختر جوانی در سکوت ظهر شروع به فریادهای دزد دزد کرد و اهالی خیابان آبان وقتی با صحنه فرار پسر جوانی روبرو شدند به تعقیبش افتاده و روبروی رستوران نایب دزد جوان زمینگیر شد.
همین کافی بود تا تیمی از ماموران گشت پلیس در جریان این سرقت قرار گیرند و با دستگیر شدن دزد جوان که هومن نام دارد دخترسمج که هنوز ترس در چهره اش نمایان بود به ماموران گفت: دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم و داشتم به سمت خوابگاه می رفتم که ناگهان این پسر جوان از پشت به سمت من حمله کرد.
ابتدا فکر کردم می خواهند مرا بدزدند، شروع به کتک زدنم کرد و ابتدا گوشی ام را از دستم گرفت و در ادامه قصد داشت کیف دستی ام را بگیرد که موفق نشد و با کشیدن شالم مرا به وسط خیابان پرت کرد و پای پیاده به سمت پسر جوانی که سوار بر موتور منتظرش بود دوید که با فریادهای دزد دزد تعقیبش کردم که همدستش پا به فرار گذاشت و دزد گوشی ام به کمک مردم دستگیر شد.
هومن که 22 سال دارد  پیش روی بازپرس قرار گرفت و از سرنوشت افیونی اش گفت: 15 سال داشتم که با مواد مخدر آشنا شدم و از همان ابتدا شیشه و هروئین مصرف می کردم که در این 7 سال بارها به اتهام سرقت ، ضرب و جرح و مواد به زندان افتادم که اخرین بار پس از 5 ماه محکومیتم به خاطر سرقت لوازم داخل خودرو در عید فطر سال 94 از زندان آزاد شدم.
وی افزود: یک ماه در کمپ ترک اعتیاد بودم اما بی نتیجه بود تا اینکه پدرم برای کمک از من خواست تا دیگر شیشه نکشم و با پول تو جیبی که من میداد هروئین می کشیدم و خیلی کمکم کرد تا دیگر سمت مواد نروم ولی بی نتیجه بود و مجبور به ترک از خانه شدم.
هومن در ادامه گفت: دیگر پولی برای تامین مواد نداشتم تا اینکه روز قبل از سرقت با پسر جوانی که با موتور مسافرکشی می کرد در کنار مترو نواب آشنا شدم که او نیز افیونی بود و رفاقتمان از همانجا شروع شد.
فردای آن روز که به خاطر بی پولی نتوانسته بودم مواد تهیه کنم و حال بدی داشتم از پسر جوان خواستم کمکم کند که او نیز ادعا کرد پولی ندارد به همین خاطر تصمیم به دزدی گرفتیم.
درخیابان پرسه می زدیم که دختر جوان را در خیابان آبان مشاهده کردیم و من از موتور پیاده شدم تا کیف و موبایلش را سرقت کنم و همدستم کمی جلوتر منتظرم ایستاده بود که با سماجت های دختر جوان مردم وارد عمل شدند و دستگیر شدم و همدستم با دیدن این صحنه پا به فرار گذاشت.
هومن گفت: بعد از یکسال به خاطر اعتیادم دوباره دست به دزدی زدم که در اولین سرقت دستگیر شدم و هیچ اطلاعی از مخفیگاه جوان موتور سوار ندارم چون فقط یک روز بود که با هم آشنا شده بودیم.
بنا به این گزارش، بازپرس علی وسیله ایرد موسی از شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 دستور داد تا هومن برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گیرد و تجسس ها برای دستگیری همدست فراری این متهم ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مردی زن بد حجابش را خفه کرد!

شکایت شراره دختر دانشجو از خواننده قلابی پاپ!

زن جوان تهرانی برای شوهرش به خواستگاری رفت! + عکس

ماهی عجیب با دندان‌های انسان + عکس

زن روستایی شوهرش را با بیل و کلنگ تکه تکه کرد / او با زن همسایه ارتباط پنهانی داشت + عکس

توطئه مادر داماد برای آرایشگاه زنانه + عکس

این دختر را می شناسید او می گوید: مرا رها نکرده اند! + فیلم و عکس

دام شیطانی یک زن برای جوانان ایرانی در ترکیه

سرنوشت تلخ پسر 9 ساله که دزدی می کرد + عکس

سوء قصد زن دوجنسه به خانم همکارش که با یک پسر جوان ارتباط پنهانی داشت! +عکس

قاتل ندای 7 ساله به زودی در ملا عام اعدام خواهد شد

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها