کشف راز سیاه زیر پای مرغ و خروس‌ها

به گزارش رکنا، در جدیدترین این پرونده ها عده‌ای قاچاقچی قصد داشتند با سوءاستفاده از بار مرغ و خروس موادمخدر خود را به مشهد برسانند اما نتوانستند از شهرستان بجستان جلوتر بیایند.

ماجرای جدیدترین پرونده قاچاق موادمخدر در خراسان رضوی از آنجا آغاز شد که اطلاعاتی محرمانه به دست پلیس رسید و نشان می‌داد سودجویان با محموله‌ای بزرگ از موادمخدر به سمت مشهد در حرکت هستند.

مأموران با آغاز تحقیقات و انجام ‌اقدامات میدانی متوجه شدند که سوداگران مرگ، بار سیاهشان را در یک کامیون حامل مرغ و خروس‌‌های زنده جاسازی کرده‌اند.

مرحله بعدی شناسایی محور تردد این کامیون بود که جان‌برکفان پلیس مبارزه با موادمخدر و مأموران انتظامی بجستان این خودرو را در یکی از محورهای این شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

به گفته فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی، مأموران در بازرسی از این کامیون موفق به کشف ۶۲۰کیلوگرم تریاک شدند و با دستگیری یک متهم تحقیقات به منظور شناسایی دیگر متهمان این پرونده آغاز شد‌.

دستگیری 3توزیع‌کننده در مشهد

سردار محمدکاظم تقوی، در ادامه به جزئیات یک پرونده مواد مخدری دیگر در مشهد پرداخت و گفت: جان‌برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان توانستند این پرونده را شناسایی و سه متهم آن را دستگیر کنند.

وی افزود: اطلاعات به دست آمده در این پرونده از توزیع گسترده موادمخدر صنعتی در بخش‌هایی از مشهد حکایت داشت.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات فنی و میدانی توانستند متهمان این پرونده را دستگیر و از آن‌ها ۱۲کیلو و ۸۰۰گرم شیشه را کشف کنند.

به گفته تقوی، از متهمان یک خودرو سواری پژو و یک دستگاه موتورسیکلت، شناسایی و توقیف شد.

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی با اشاره به ادامه تحقیقات در این پرونده با دستور مقام قضایی، بیان کرد: اجازه جولان قاچاقچیان موادمخدر را در هیچ نقطه استان نخواهیم داد و با متهمان به شدت برخورد خواهیم کرد.

کدخبر: 808991
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟