به گزارش رکنا، عصر امروز سرهنگ محمد روهنا، فرمانده انتظامی اسفراین با اعلام دستگیری شکارچی متخلف در این شهرستان اظهارکرد: در پی دریافت خبری مبنی بر شکار و نگهداری تعدادی کله بزکوهی و قوچ اوریال توسط شکارچی غیر مجاز در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه سارمران قرار گرفت.

وی با اشاره به این که ماموران پاستگاه سارمران شکارچی متخلف راشناسایی نمودند، گفت: ماموران پس از اخذ مجوز قضائی، در بازرسی از منزل وی تعداد ۲ عدد کله بزکوهی، یک عدد قوچ اوریال، یک عدد پوست نمک زده که متعلق به گونه های حیات وحش پارک ملی سالوک می باشد کشف و ضبط شد.  

فرمانده انتظامی اسفراین با بیان اینکه در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی اعزام شده است افزود: با توجه به حساسیت های ویژه در حوزه محیط زیست ، پلیس با جدیت تمام با متخلفان برخورد خواهد کرد.

وی با تأکید بر استمرار برخورد با متخلفین و شکارچیان، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه اخبار مرتبط با شکارچیان غیرمجاز، مواد مخدر، سرقت و... مراتب را در اسرع وقت و از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

کدخبر: 808923
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟