به گزارش رکنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: ماموران انتظامی کلانتری قیامدشت حین گشت زنی نامحسوس به ۲ نفر که در حاشیه پارک در حال پرسه زنی بودند، مشکوک و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او گفت: مراقبت‌های ویژه ادامه داشت تا اینکه متهمان مشغول سرقت تجهیزات ایستگاه آبیاری و سرقت دریچه آهنی اداره گاز شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: سارقان در یک عملیات ضربتی در محل دستگیر و تعدادی اموال مسروقه شامل تعدادی کفکش و دریچه اداره گاز از سارقان کشف شد.

در پی جوئی‌های انتظامی، سارقان به ۴ فقره سرقت تجهیزات آبیاری و دریچه فاضلاب و همچنین یک فقره زورگیری معترف و با تکمیل پرونده متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.

نحوه دستگیری دزدان گاردریل

او افزود: در پی اعلام خبر از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی سرقت گاردریل های " اتوبان آزادگان " در محدوده سیزده آبان تیم عملیات کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان سریعا به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: پس از حضور ماموران، مشاهده شد که ۲ نفر در حال بازکردن پیچ‌ها و سرقت گاردریل هستند که طی یک عملیات ضربتی سارقان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ جلیلیان گفت: در تحقیقات بعمل آمده، متهمان اظهار داشتند پس از بازکردن پیچ‌های گاردریل دیگر همدستمان با خودروی وانت نیسان سریعا به محل آمده و گاردریل‌ها را بار وانت نیسان کرده و بفروش می‌رساندند.

متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد.

کدخبر: 795761
آیا این خبر مفید بود؟