قتل مرد زندانی با شلیک گلوله در خیابان ! / مرد هرمزگانی در مرخصی زندان بود

به گزارش رکنا، سرهنگ روح‌الله عبداللهی فرمانده انتظامی حاجی‌آباد استان هرمزگان در تشریح این حادثه گفت: حدود ساعت 10 شب بیستم خرداد خبر تیراندازی منجر به قتل در یکی از خیابان‌های شهر به پلیس اعلام شد و بلافاصله عوامل گشتی به محل اعلامی اعزام شدند. با حضور مأموران کلانتری و کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد فردی ناشناس در حالی که صورتش را پوشانده بود از یک دستگاه خودروی سواری پراید بدون پلاک پیاده شده و با اسلحه به طرف فردی دیگر شلیک کرده و بسرعت از محل متواری شده است.

فرد مجروح بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان فاطمه زهرا(س) منتقل شد که به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت. بلافاصله اقدامات تأمینی و انتظامی برای کشف علت تیراندازی، شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد.

 وی با بیان اینکه کلیپی از این جنایت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، گفت: مأموران در بررسی‌های تخصصی و اقدامات اطلاعاتی دریافتند مقتول از حدود یک سال قبل به دلیل ضرب و جرح و چند جرم دیگر در زندان بوده که چند روز قبل از این حادثه به علت بیماری با قرار وثیقه از زندان آزاد شده و در مرخصی به سر می‌برده است.

فرمانده انتظامی حاجی‌آباد از شناسایی هویت قاتل خبر داد و افزود: طبق شواهد موجود در صحنه جرم و پیگیری‌های انتظامی واطلاعاتی، علت قتل انتقام‌جویی بوده است و قاتل به محض اطلاع از آزادی مقتول از زندان، به قصد انتقام‌جویی پس از تعقیب وی اقدام به شلیک با اسلحه و قتل کرده است.

وی با تأکید بر اینکه اقدامات پلیسی

 برای دستگیری قاتل به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد، مبارزه جدی و مستمر با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی را مهم‌ترین مأموریت پلیس دانست و گفت: با برهم زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه هیچ مماشاتی نخواهیم داشت و به شهروندان اطمینان می‌دهیم بدون هیچ اغماضی با اقدامات شرورانه و ضد امنیت عمومی برابر قانون برخورد خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟