بازداشت دزد جسور در تعقیب و گریز خطرناک تهران / پلیس دست به اسلحه شد

 سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" بیان داشت: ساعت 1400 هشتم آبان ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده خیابان شوش غربی به فردی که در مسیر خطوط ویژه با حالت اضطراب بود مواجه می شوند که فرد مذکور اعلام می کند راننده یکدستگاه خودرو پژو پارس لحظه ای قبل از مغازه وی تعداد3حلقه لاستیک سرقت و به سمت میدان قیام متواری شده است.

به گزارش رکنا، این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و  تعقیب خودروی متهم رفته و با استفاده از علائم هشدار دهنده نظیرآژیر، چراغ گردان و بلندگو به راننده خودرو دستور توقف می دهند ولی متهم پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز وارد خیابان های فرعی خیام شمالی شده و به عمد به خودروی پلیس خسارت وارد می کند.

وی عنوان کرد: خودروی پژو پارس به علت سرعت زیاد به چندین دستگاه خودروی عبوری نیز ایجادخسارت می کند، که ماموران برای جلوگیری از خسارت بیشتر چند تیر هوایی   شلیک و در نهایت  موفق شدند ، متهم را دستگیر کنند.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران  گفت: طی بررسی های انجام شده اموال سرقتی کشف و مشخص شد راننده خودرو دارای سوابق متعدد می باشد.

این مقام انتظامی افزود: متهم به همراه اموال مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره بیستم پلیس آگاهی شد.

آیا این خبر مفید بود؟