ادعای وکیل جوان در مرگ مرموز زن تهرانی / قاتل کیست!

قتل مرموز مرد تهرانی در اتوبان امام علی رخ داد. در این قتل مرموز بدن نیمه جان  مرد تهرانی در اتوبان امام علی (ع) پیدا شد و با انتقال وی بیمارستان و مرگش پرونده قتل مرموز تشکیل شد. وکیل مرد تهرانی باحضور در دادسرای امور جنایی تهران از قتل مرموز این مرد که در تره بار کار می کرد خبر داد و ادعا کرد در این قتل مرموز همسر وی نقش داشته است.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، شهریور ماه سال جاری ماموران پلیس تهران در جریان پیدا شدن مردی که نیمه جان روی زمین در اتوبان امام علی (ع) افتاده بود قرار گرفتند و خیلی زود تیم پلیسی و امدادگران اورژانس برای نجات جان مرد تهرانی به سراغ وی رفتند.

مرد جوان به بیمارستان 7 تیر منتقل شد و تلاش پزشکان برای نجات جان وی ادامه داشت اما این مرد به خاطر ضرباتی که به او وارد شده بود روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و با توجه به مرموز بودن ماجرا در اختیار بازپرس حبیب الله صادقی در شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت.

بررسی ها نشان از آن داشت که مرد جوان که در میدان تره بار کار می کند با ضربات ناشی از جسم سخت به کام مرگ فرو رفته است و احتمال می رفت که مرد جوان در حادثه یک تصادف به کام مرگ فرو رفته باشد.

ادعای وکیل در قتل مرموز مرد میوه فروش

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل وکیل مرد تهرانی پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و ادعای جدیدی را پیش روی بازپرس جنایی قرار داد.

وکیل جوان پیش روی بازپرس صادقی گفت: ماجرای مرگ موکلم قتل به نظر می رسد و و احتمال می دهد که همسرش او را به قتل رسانده است.

وی در اظهاراتش عنوان کرد که مقتول و همسرش با هم اختلاف شدیدی داشتند و مقتول در صحنه پیدا شدن جسم نیمه جانش لباس خانه به تن داشته است و احتمال می رود که او را ابتدا به باد کتک گرفته و او را به قتل رساندند و سپس او را در اتوبان امام علی (ع) رها کردند و در فرضیه دیگری احتمال می رود برای صحنه سازی، موکلم را در اتوبان زیر گرفته اند و به قتل رساندند.

این وکیل جوان گفت: همسر مقتول پس از این اتفاق به خارج کشور سفر کرد و مدتی ناپدید بود اما بعد از مدتی با توجه به اینکه پلیس به سراغ وی نرفته است چندی قبل از خارج کشور به ایران بازگشته است.

بنا بر این گزارش، بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه 4 دادسرای امورجنایی دستور بررسی دوربین های مداربسته و تحقیق از خانواده مرد تهرانی را صادر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟