زن جوان نوزاد یک روزه اش را از پنجره به بیرون پرت کرد / در تهران رخ داد + جزئیات

بیماری جنون یک مادر کار دست او داد. زنی که به بیماری روانی مبتلا شده بود در اقدامی ناراحت کننده باعث قتل فرزندش شد. مادر مبتلا به بیماری جنون فرزندش را از پنجره به بیرون پرتاب کرد. متاسفانه این بیماری باعث شد تا همسایه پس از پرت شدن کودک از پنجره خانه این مادر، با جسد کودک مواجه شوند. پزشکی قانونی ابتلای مادر به بیماری جنون را اعلام کرد.

به گزارش رکنا، شامگاه جمعه‌۱۸ تیر امسال بود که اهالی ساختمان پنج‌طبقه‌ای در جنوب شرق تهران با شنیدن صدای مهیبی از خانه‌هایشان سراسیمه بیرون آمدند. ساکنان ساختمان داخل حیاط با پیکر بی‌جان نوزاد دخترشیرخواری روبه‌رو شدند که مشخص بود از طبقات بالایی به پایین سقوط کرده‌است.

مرگ نوزاد به دست مادر

اهالی ساختمان می‌دانستند زنی که در طبقه چهارم ساختمان زندگی می‌کند باردار بوده و احتمال دادند که نوزاد فوت شده متعلق به او باشد. بدین ترتیب همزمان با اعلام این خبر به اداره پلیس به خانه زن جوان رفتند، اما وی در را روی همسایه‌هایش باز نکرد. دقایقی بعد که مأموران پلیس از راه رسیدند زن جوان هم در را باز کرد و در حالی که به نظر می‌رسید از خواب بیدار شده‌است وقتی با سؤال همسایه‌ها درباره نوزادش روبه‌رو شد گفت که نوزاد یک روزه‌اش را از پنجره خانه‌اش به بیرون پرت کرده است.

بدین ترتیب موضوع به قاضی رحیم دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران گزارش شد و وی همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل به تحقیق پرداخت.

زن ۳۸‌ساله درباره حادثه گفت: چهار سال قبل با شوهرم ازدواج کردم و الان هم یک دختر 4 ساله دارم.

از آنجایی که وضع مالی خوبی نداشتیم وقتی برای بار دوم باردار شدم خیلی ناراحت بودم و دوست نداشتم بچه دومم به دنیا بیاید، اما به‌هرحال دخترم به‌دنیا آمد. نوزادم پس از به‌دنیا آمدن مدام گریه می‌کرد و من هم حال خوبی نداشتم و نمی‌توانستم از او نگهداری کنم. امروز هم از صبح گریه می‌کرد به طوری‌که عصبانی شدم و در یک لحظه او را از پنجره به پایین پرت کردم. وقتی همسایه‌ها به در خانه‌ام آمدند تازه متوجه شدم که چه بر سر نوزادم آورده‌ام.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه زن جوان به دستور بازپرس جنایی برای انجام آزمایش‌های لازم در اختیار تیم پزشکی قانونی قرار گرفت تا اینکه یک روز قبل کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند، زن جوان زمان حادثه جنون داشته است. بدین ترتیب زن جوان برای درمان در بیمارستان روانی بستری شد.

منبع: جوان

کدخبر: 722676 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟