قتل پسر 15 ساله فقط با یک ضربه کله در تهران ! + جزییات تلخ

قتل در تهران اتفاق افتاد. پسر 15 ساله به قتل رسید. این پسر 15 ساله در کارگاه خیاطی توسط همکارش به قتل رسید. علت قتل درگیری لفظی است.  قتل شبه عمد رخ داده است.

عصر دهم تیرماه امسال پیکر نیمه جان پسر ۱۵ ساله ای به نام احسان به بیمارستان امام حسین سبزدشت منتقل شد .اما وی ساعتی بعد به خاطر خونریزی مغز جان سپرد و پدرش از همکار 20ساله وی به نام ایمان شکایت کرد.

پدر احسان که شوکه بود گفت: پسرم مدت یک ماه است که در یک کارگاه خیاطی کار می کند.یکباره از کارگاه با من تماس گرفتند و گفتند حال پسرم بد شده و به بیمرستان رفته است. وقتی خودم را به بیمارستان رساندم فهمیدم پسرم جان سپرده است.  من  نمی دانم چرا و با چه انگیزه ای پسرم با یکی از همکارانش درگیر شده است.  همکاران پسرم که  شاهد ماجرا بودند می گویند ایمان  با سر به صورت پسرم کوبیده است.

وقتی  پزشکی قانونی علت فوت را اصابت جسم سخت به سرش اعلام کرد تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

صاحب کارگاه گفت: ایمان و احسان مشکلی با هم نداشتند. آن روز متوجه درگیری لفظی آنها شدم اما وقتی به دستشویی رفته بودم  از شاگردانم شنیدم ایمان با سر به صورت احسان زده است.

با تکمیل تحقیقات مشخص شد پسر نوجوان در جدال با همکار ۲۰ ساله اش به نام ایمان کشته شده است .به این ترتیب ایمان بازداشت شد و به درگیری اعتراف کرد.

 وی گفت :من مدتهاست در کارگاه خیاطی کار می کنم و احسان مدت یک ماه بود که به کارگاه آمده بود .آن روز صاحب کارم از من خواست تا کارها را زودتر انجام دهم .اما  احسان قبول نکرد و می‌خواست  مرا اذیت کند که عصبانی شدم و با سر به صورتش کوبیدم و سپس یک مشت به سرش زدم .اما چند دقیقه بعد حال احسان بد شد و او را به بیمارستان رساندند .

 دنبال اظهارات این متهم ماموران پلیس به بازجویی از شاهدان پرداختند .سایر کارگران کارگاه گفتند ایمان و احسان خصومتی از قبل با هم نداشته اند و آن روز ایمان بی دلیل دعوا به راه انداخته و با سر به صورت پسر نوجوان کوبیده است .

در بررسی‌های بعدی مأموران پلیس فیلم ضبط شده دوربین مداربسته را که  صحنه درگیری را ضبط کرده مورد بازبینی قرار دادند .

ایمان در ادامه تحقیقات گفت :باور کنید من خصومتی با احسان نداشتم و نمی خواستم او را بکشم .من فقط از روی عصبانیت ضربه ای با سر  به صورتش زدم.

وکیل وی نیز گفت : ضربه ای که ایمان به سر قربانی زده نوعاً کشنده نبوده و به نظر می رسد قتل شبه عمد رخ داده است.

اما در این میان پدر و مادر احسان ادعا کردند قتل عمدی بوده و برای ایمان درخواست قصاص را مطرح کردند .به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به  زودی آن رسیدگی شود.

آیا این خبر مفید بود؟