بازداشت زن و مرد بی آبرو در اراک / اقدام کثیف آنها چه بود؟

در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوه، زوج سارق طلاجات زن سالخورده ساوجی دستگیر شدند.

به گزارش رکنا،زوج سارقی که طلاجات زن سالخورده را در خیابان امیرکبیر این شهرستان با زور و تهدید به سرقت برده بودند، در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ "علی اکبر عیسی آبادی" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف طلاجات از زنی سالخورده در انتهای خیابان امیر کبیر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ عیسی آبادی افزود: با اقدامات دقیق و کارشناسی و در نتیجه بررسی‌های به عمل آمده میدانی، یک زوج که به صورت خانوادگی اقدام به سرقت کرده بودند شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

او ادامه داد: متهمان در بازجویی‌ها و تحقیقات به عمل آمده و در مواجهه با شواهد و قرائن ارائه شده از سوی کارآگاهان پلیس به ارتکاب سرقت به عنف از زنی ۸۱ ساله اعتراف کردند، که پس از تکمیل پرونده، سارقان به همراه شاکیان جهت ادامه مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان هشدار‌های پلیسی را جدی گرفته و هرگونه موارد مشکوک را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟