عکس چهره باز 2 برادر جنایتکار / جزئیات دستگیری آدمکش ها در تهران

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیشابور گفت:حدود ساعت ۲۱:۲۷ دقیقه یازدهم پایان فرار برادران متهم به قتل در نیشابورخردادماه امسال خبر نزاع و درگیری دسته جمعی و هم چنین تیراندازی با اسلحه شکاری  در محدوده بلوار شهید بهشتی ۳به مرکز 110 اعلام و بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱طالقانی  به محل اعزام شدند. 

بازداشت 2 برادر که قاتل بودند

به گزارش رکنا، سرهنگ "علیرضا حسینعلی زاده افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد تعدادی از افراد که بعضا سابقه شرارت و درگیری داشته اند به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده اند که بر اثر تیراندازی با  اسلحه شکاری یک نفربه نام محمد ۴۲ ساله مجروح و به بیمارستان منتقل شده اما علیرغم تلاش پزشکان در بیمارستان فوت و یک نفر دیگر نیز مجروح شده و بلافاصه فیلم  صحنه درگیری درفضای مجازی پخش و حساسیت هایی را نیز به وجود آورد.

سرهنگ حسین علیزاده ادامه داد:  در همان ساعات اولیه سه نفر از عوامل نزاع دستگیر شدند و  متهمان اصلی و عوامل تیراندازی  دو برادر که سابقه نزاع را در پرونده خود داشتند بلافاصله از نیشابور متواری شده اند.

وی تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده به همراه مقام قضایی  پس از باز بینی دقیق دوربین ها و انجام تحقیقات میدانی عوامل تیراندازی و قتل را شناسایی که بدلیل متواری بودن   دستور انتشار تصاویر متهمان  توسط مقام محترم قضایی صادر شد.

پایان یک جنایت در تهران

این مقام انتظامی گفت:  در ادامه رد زنی های اطلاعاتی مخفیگاه متهمان در شهر قدس حومه تهران شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی هر دو برادر که از حضور کارآگاهان شگفت زده شده بودند دستگیر و به نیشابور منتقل شدند.

افراد دستگیر شده  پس از اعتراف  با دستور فضایی روانه زندان  شدند.

آیا این خبر مفید بود؟