بازداشت دزد بدبو در آبادان / زنان از دیدن او وحشت داشتند

سارق مسافربرنما طلاجات زنان در آبادان به دام افتاد. ماشین سارقین بوی خاص می داد و این بوی بد و آزاردهنده علتش جا به جایی مواد مخدر بود.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار رکنا در خوزستان گفت: در پی وقوع سه  فقره سرقت به عنف طلاجات زنان تحت پوشش سارقین مسافربرنما توسط سرنشینان یک پراید در سطح شهرستان آبادان موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین بصورت ویژه در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت که در این راستا مأمورین کلانتری13قدس آبادان با استفاده از منابع اطلاعاتی و مخبرین و مشخصات اعلامی از طرف مالباختگان موفق به شناسایی یکی از سارقین سابقه دار که در زمینه سرقت به عنف فعالیت داشت شدند.

 پس از کسب دستور قضایی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد . در بازرسی از منزل متهم یک قبضه اسلحه شکاری شورشی و مقدار تقریبی 820گرم حشیش و تعداد 6قبضه سلاح سرد از نوع قمه و کارد و چاقو کشف و ضبط شد.

در ادامه خودروی پراید سفید رنگ متهم جهت شناسایی به همراه متهم به کلانتری 13قدس دلالت شد که مالباختگان جهت شناسایی احضار به محض مشاهده صندلی و وسایل جانبی خودرو و همچنین بوی خاص داخل خودرو بیان داشتند که خودرو متعلق به سارقین است ولی با توجه به اینکه سارقین از ماسک استفاده می کردند متهم جهت انجام اقدامات فنی تحویل پلیس آگاهی گردید تلاش برای شناسایی همدست متهم ادامه دارد .

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟