عکس جنازه زن تهرانی وسط خیابان / یک بامداد همه شوکه شدند

زن تهرانی نیمه شب وسط خیابان جان باخت. این زن توسط راننده نیسان زیرگرفته شده و مرگ تلخی را تجربه کرد. جنازه این زن وسط خیابان صحنه شوکه کننده ای بود.

سرهنگ احسان موُمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت : در ساعت 00:46 نیمه شب گذشته ، در مسیر شرق به غرب بزرگراه امام رضا(ع)پل افسریه  ، یکدستگاه وانت نیسان  که در این مسیر در حال حرکت بوده با عابر پیاده که زن بود که در حال تردد از عرض بزرگراه بوده  برخورد که متاسفانه بر اثر شدت ضربه وارده این فرد در محل حادثه فوت می کند.

به گزارش رکنا، وی افزود : به گفته شاهدان عینی این حادثه راننده نیسان به جای کمک رسانی به مصدوم و ماندن در تصادف با مشاهده حال این عابر از محل حادثه متواری می گردد .

زیرگرفتن زن تهرانی توسط راننده نیسان

مومنی افزود : بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه 15 پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

سرهنگ موُمنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاه های عابر پیاده و یا از پل های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند   تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟