خانه جدید شگون نداشت!/ قتل در اولین روز تغییر خانه در تهران + عکس

قاتل کارگر باربری با پرداخت وجه المصالحه از قصاص نجات پیدا کرد.متهم به لحاظ جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه رفت.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، اسفند 97 گزارش یک درگیری منجر به قتل در منطقه چیتگر،روی میز بازپرس جنایی تهران قرار گرفت.

در این پرونده کارگر جوان باربری با ضربات چاقو از سوی مردی که قرار بود اثاثیه او را به ماشین باربری منتقل کنند جان خود را از دست داده بود.

در حالی که این درگیری جلوی چشم عده ای از کارگران دیگر و همسایه ها اتفاق افتاده بود،بعد از اینکه پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت،خیلی سریع عامل قتل دستگیر شد و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

درگیری مالی با کارگر باربری رنگ خون گرفت

متهم به قتل با شکایت اولیای دم محکوم به قصاص محکوم شد و در حالی که شمارش معکوس برای قصاص او آغاز شده بود، خانواده متهم تلاش خود را برای جلب رضایت خانواده مقتول آغاز کردند و سرانجام موفق شدند با پرداخت وجه المصالحه رضایت آنها را جلب کنند.

به این ترتیب متهم بار دیگر در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه رفت و به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

او در حالی که به شدت از این حادثه اظهار ندامت و پشیمانی می کرد در توضیح ماجرا گفت:«آن روز اثاث کشی داشتیم که از یک شرکت باربری ماشین گرفتم.موقعی که اثاث ما به منزل جدید رسید و موقع حساب و کتاب و تسویه شد با کارگر بابری اختلاف مالی پیدا کردیم.نمی دانم چه شد که یقه به یقه شدیم و درگیری بالا گرفت.یکدفعه به حدی عصبانی شدم که چاقویی را که دم دستم بود برداشتم و دو ضربه به کارگر جوان زدم.»

متهم در آخر ضمن اظهار ندامت تقاضای تخفیف در مجازات کرد و قضات دادگاه برای صدور رای وارد شور شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟