حمله شرور جوان به یک درمانگاه در شرق تهران / انگیزه حمایت از کار زشت همسر بود

پسر جوان در حمایت از همسرش که قصد داشت بدون نوبت کار پزشکی اش انجام شود با قمه به درمانگاه حمله کرد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "سعید راستی"  رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: 15 اردیبهشت ماه جاری، مردی خشمگین و چاقو به دست، وارد درمانگاهی در شرق تهران شده و با ایجاد رعب وحشت در بین مراجعان، 4 تن از کارکنان درمانگاه را مجروح و اموال درمانگاه را تخریب می کند.

حمله به درمانگاه در شرق تهران

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تخریب و مصدوم کردن کارکنان درمانگاه، بلافاصله از محل گریخته بود، بیان داشت: روز گذشته بررسی تخصصی این موضوع در اختیار ماموران این پلیس قرار گرفت.

رئیس عملیات پلیس امنیت عمومی تهران توضیح داد: چکیده پرونده نشان از این داشت، همسر این فرد برای انجام امور پزشکی به درمانگاه مراجعه و از پرسنل آن درخواست انجام کارهای پزشکی بدون نوبت را می کند که این کار با مخالفت کارکنان مواجه می شود. پس از آن متهم به این درمانگاه وارد و موجب ورود خسارت جانی و مالی شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه متهم در کمتر از 3 ساعت در "شمیران نو" شناسایی و با هماهنگی های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد، خاطر نشان کرد: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟